Mobil Menü:

Burdur dul bayanım arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Burdur dul bayanım arkadaş arıyorum

Burdur da yaşıyorum ismim Zuhal 27 yaşındayım 30 35 yaş arasında beyler ile tanışmak, arkadaşlık kurmak istiyorum. Daha önce bir evlilik yaşadım. Çocuğum yok. Benim gibi bir evlilik yaşamış da olabilir beyler yazabilirler. Önemli olan yaşanmışlıkları olması ve bayan ruhundan anlayan, nazik ve kibar bir yapıya sahip olması.

Özellikle yukarıda fiziksel görünüme değinmedim. Benim için önemli olan dış görünüşten çok daha iç güzellik ve kişiliğinizdir. Tabi kendine saygılı, karşısındakine saygılı ve ailesine karşı sevgi dolu olan baylar özellikle tercihimdir.

Yanıtlarınızda biraz kendinizden bahsetmenizi ve ilerde kurmayı istediğiniz ailenizden neler beklediğinizi belirtin ki sizin hakkınızda fikir saihib olayım. Ciddi amaçları olmayanlar boşuna yazmasınlar ilk yorumlarından ne amaçladıkları çok açık belli olabiliyor boşa yanıt beklemiş olurlar ben belirteyim özellikle karar size kalmış.

Burdurda yaşayan beyle ilk tercihimdir ya da burada hayat kurmakta bir engeli olmayanlar da yazabilirler. Maddi sorunu olmamalı. Beklentilerim çok yüksek olmasa da en azından ailesine bakabilecek bir erkeğin böyle ciddi kararlara ancak karar verebileceğine inanıyorum. Malum madur olan artık tek kişi olmuyor evlilik gibi durumlarda koca bir aile oluyor. Onca zamana yaşanmışlıklara çok yazık olabiliyor. Her gün görüyoruz ve inanın gördükçe çok üzülüyorum böyle durumlara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mrb zuhal hanim ismim mehmet burdurda dul erkegim yas36 trl no ararsaniz sizinle tanisabiliriz ayrica bekliyorum aramanizi ayni şehirden bulusma imkanimiz olabilir.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015