Mobil Menü:

Bolu dan dul erkek arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Bolu dan dul erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben duygu Bolu da yaşıyorum. 31 yaşında dul bir bayanım ve çocuğum yok. Benim gibi Bolu ve çevresinde yaşayan dul beyler ile tanışarak ciddi bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Dürüst beylerin yazmasını bekliyorum.

Aradığım kişi 35 40 yaş arası, iş ya da maddi sorunu olmayan, çocuğu olmayan ya da henüz küçük yaşta olabilir bir çocuğu olan beyler de yazabilirler. Bolu ve çevresinde yaşaması ya da ciddi bir karar alma yolunda ilerlememiz halinde buraya gelme sorunu olmamalı. Kişisel olarak bakımlı, kendine dikkar eden beyler özellikle tercihimdir. Bende kişisel bakımına ve kendine dikkat eden bir insanım ve herşeyden önce kendine saygısı olan bir insanı kendine ve yaşantısına dikkat edeceğini düşünüyorum.

Bunların dışında kriterlerime uymayan beylerin yazmamalarını rica ediyorum. İlgilenmediğim yorumlara cevap yazmayacağım. İlanımı okuduğunuzu ve hangi noktalarda şartlarımı karşıladığınızı yorumunuzda belirtirseniz kriterlerimi okuduğunuzu anlayabilirim ve biraz olsun kendinizden bahsederseniz sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim. Benim için doğru seçim yapmak çok önemli. İlanım ciddi ileriye dönük bir fikir ile eklenmiş bir ilan lütfen göz önünde bulundurun ve ne siz boşa zaman harcayın ne de ben.

İlanımda size uymayan kriterler olabilir eleştirebilirsiniz her zaman yapıcı eleştirilere açık biriyimdir. Bunların dışında çok yüksek bir maddi beklentim yok. Zira bir evlilik yaşadım ve maddiyat ile tüm sorunların hallolmadığını iyi biliyorum. Önemli olanın sizin iç güzelliğinizdir benim için.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben Mesut tanışabilir miyiz.

  2. meraba ben ismail sizinle tanışmak isterim evlenip boşandım çocuk yok normal bir durumum karın doyuran bir işem ek gelirim meslek icabi düşünürseniz num. whatsaptan konuşalım yazışalım

  3. İSTANBUL HAKAN BEN, BEKAR VE DE 35 YAŞINDAYIM? İİ BİR DOST ,ARKADAŞ VE DE GÜVENİLİR BİR SIRDAŞ OLABİLİRİM?. GÜVENİLİR ? İNSANCA VE SAYGIN DOSTLUKLAR İÇİN BURADAYIIM? BU ARADA HUZURSUZLUK VERENLERDEN DEĞİLİM. RAHATÇA ARAYABİLİRSİNİZ.. SADECE BAYAN ARKADAŞLAR ARARASA SEVİNİRİM

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015