Mobil Menü:

Bitlis Dul Bayanım Ciddi Erkek Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Bitlis Dul Bayanım Ciddi Erkek Arıyorum

İsmim hülya 34 yaşında dul bir bayanım. Aslen bitlis memleketim ve ilanımı bitlis ve çevresi için ekleme nedenim artık bitlis civarında memleketimde yaşayan bir bey ile hayatımı birleştirerek memleketimde yaşamak istememdir. Önceki evliliğimden bir kızım var ve benimle yaşıyor bunu ilanımın başında özellikle belirtmek istedim. Bilerek yorum yazarsanız memnun olurum.

Maddi anlamda bir sıkıntım yok ve aradığım kişiden de pek bir maddi beklentim olmasa da en azından maddi sorunu olmaması yaşam tarzı olarak bizi birbirimize karşı uyum sorunlarını oradan kaldıracağını düşünüyorum. Şöyle maddi geliri olsun, böyle yaşasın gibi standartlarım yok karşımdakini tanıdıktan sonra bunları önemsiz kılacak dürüst, açık görüşlü bir bey olur ise pek de sorun yapacağımı düşünmüyorum.

Fiziksel özellik olarak pek standartlarım yok. Ama en azından kendine dikkat eden, bakımlı beylerin yazmalarını isterim. Yaş olarak 35 ile 40 yaş arası beyler tercihimdir. Dul ya da hiç evlenmemiş beyler olabilirler pek önemli değil. Önemli olan bu yaşına kadar belli sorumluluklar almış olması ve bu sorumluluklardan başarı ile hayatını sürdürebilen, aile nedir bilen beyleri tercih ediyorum. Hergün gezelim tozalım gibi bir hayalim yok. Bir çocuk annesiyim ve bu sorumluluğa uygun hareket atmeye çalıştım annelik hayatımda ve bundan sonrasında da böyle olsun istiyorum. Benimle ciddi bir yola çıkmak isteyecek beylerin de bu sorumluluklar ve ağır başlılığa sahip akıllı dürüst beyler olası özellikle tercih nedenimdir.

İlanımı bir kez olsun okumadan yapıulan yorumlara ya da tek kelimelik yorumlara yanıt vermeyi düşünmüyorum bunu şimdiden belirtmek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bende dulum 45 yaşındayım size talibim.

  2. merhaba ben 5 vakit namazını kılan biriyim size uyarmıyım bilmem uyarsam eğer tanışmak isterim.

  3. Mrb ben ibrahim 35 yaşındayım yalovada oturuyorum eger Size uyarsa sizinle arkadas olmak istıyorum numaram.

  4. Merhaba kadın arkadaşlar bana ulaşırlarsa sevinirim.

  5. Ara kunuşuruz cnm benim bende bitlisliyim

  6. ben adım sergen bitlisliyim yaşım 22 skype adresim ordan konuşalım iyi günler

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015