Mobil Menü:

Bir kızın telefon numarası nasıl istenir - Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Bir kızın telefon numarası nasıl istenir

Merhaba ben Sude istanbulda yaşıyorum ve dürüst bir bey ile tanıarak ciddi planlar kurmak istiyorum. Yani hayatımı birleştirebileceğim bir bey arıyorum. Sitedeki ilanları yanıtları inceledim ilanımı eklemeden önce pek bu konularda becerikli sayılmam, ilk ilanım denebilir bu eklediğim. Yorumlar ve biz bayanların sıkça rastladığı “nbr numaranı versene” durumları ne yazıkki burada da var ve bende farklı bir ilan eklemek istedim.

Bir bayandan telefon numarasını istemeden önce ona hakkınızda bir fikir sahbi olabilmesi için bir şans vermeyi deneyin. Yani gene kendi bildiğiniz gibi yamakta özgürsünüz ancak benim ilanım ile ilgilenen beyler en azından az da olsa hobileri, yaşam tarzı vs en azından hakkında fikir sahibi olabileceğim bir kaç şey yazarlarsa cevap alabilirler.

Ben 29 yaşında hiç evlenmemiş kendi halinde bir bayanım. Gezme eğlenmek gibi her insan gibi hoşlandığım aktiviteler olsa da her gün bir yerde olan insanlarla karıştırmayınız. Daha çok evcimen bir bayan sayılırım. Çalışıyorum hiç kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durabilen bir bireyim. İşimi seviyorum ve evlendikten sonra da çalışıp aile ekonomime katkıda bulunmayı istiyorum. İlgilenen beyler bu konuda takıntıları olmayan beyler olur ise çok sevinirim.

Karşımdaki beyin bakımlı bir bey olmasını tercih ederim ki bende öyle biriyim. Maddi olarak katları yatları olmasına gerek yok herşeyden önce insan olsun beraberce çalışır kazanırız. Malesef insanlık dışında her şey çalışıp kazanılabilen şeyler. Keşke insanlık da öyle olsa burada bir kaç kişi için çalışır biraz insanlık verirdik. Fazla uzatmayım ve son olarak benim gibi evlenmemiş bir bey ile yazışıp görüşmek istiyorum. Yaş olarak 30 ile 40 yaş arası olabilir. Kriterlerime uyan beylerin yorumlarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Slm ismim Mustafa Güzel sizilele tanışmak istiyorum.

 2. nbr numararı versene benim ki her vakit arayabilirsin.

 3. lütfen telini atarmsn rica etsem.

  1. Merhaba tatlim çok güzelsin

 4. selamlar rahatsiz etmedim umarim tanişalim sorun olmazsa tabi.

 5. Ben güzel bı bayanla tanışmak ve telefon da konuşmak istiyorum.

  1. Merhaba

   1. Bakımlı dürüst bir bayan arıyorum tok gözlü olmasını istiyor um ok

 6. Slm sude seni tanimam icin bi firsat verirsen sevinir k.i.b tesekkur edrm cvp bekliyor olacam

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015