Mobil Menü:

Bilecik den dul bayanım erkek arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Bilecik den dul bayanım erkek arkadaş arıyorum

Ben Bilecik den Buket. 32 yaşında dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım anlaşamadık ayrıldık. Hiç çocuğum olmadı. Kendi ayakları üzerinde duran sosyal hayatı pek olmayan işi ile hayatını geçiren kendi halinde bir bayanım. Bana hiç tatmadığım annelik duygusunu tattıracak, ailesine düşkün bir erkek arkadaş arıyorum.

Tabi bunlar hemen olacak şeyler değil özellikle de bir iki mesaj ile bunun farkındayım. O nedenle buradan bir süre yazışmak, en azından arkadaşlık dahi kurmadan önce karşımdaki kişinin hakkında bir fikir sahibi olmak istiyorum haklı olarak. Niyetim ciddidir o nedenle gereksiz yazılan yorumlara cevap vererek alakasız sopedlere dahil olma niyetinde değilim.

Aradığım bey evcimen biri olmalı. İş güç sorunu sorunu olmayan 35 40 yaş arası kendini bilen ve tabiki akıllı, uslu başlı biri olmalı. Boş zamanlarında tabi kendine vakit ayırsa da en azından ailesini ihmal etmeyecek biri olmalı ayrıca. Çocuk sahibi olmamak kaydı ile dul olabilir. İlk evlat heyecanını beraberce yaşayabileceğim birini arıyorum. Fiziksel özellik pek önemli değil önemli olan benim için karşımdakinin kişiliği, iç güzelliğidir.

Yukarıda yazdığım kriterlere uymayanlar, ilanı en azından okumadan hemen yorum atanlar boşuna yazmasınlar bir cevap alamazlar. Tek kelimelik yorumlara cevap vermiyorum haklı olarak. Uzunca bir süre mesajlaşarak birbirini tanıyamazken insanlar bir kelime ile hakkınızda haliyle en ufak bir fikir sahibi olamam ve size yazacak bir yanıtım olamaz bu nedenle biraz kendinizden bahsedin ya da bir evlilikten neler beklersiniz, bir bayandan neler beklersiniz gibi en azından beklentilerinizden bahsedin. En azından sizin hakkınızda bana bir fikir verebilecek yorumlar yapmanız size yanıt verme isteği ve sebebi olacaktır benim için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba bilevik merkezde evim var ve yalnız yaşıyorum ismim eren yalnizligima ortak olmak istersen bir Merhaba demen yeterli.

  2. Merhaba ismim eren bilecik merkezde evim.var ve yalnız yaşıyorum.seninle tanışmak ve yalnizligima ortak olmanı istiyorum numaram bir Merhaba demen yeterli.

  3. Merhaba ismim eren bilecik merkezde evim var yalnız yaşıyorum seninle ilgilenmek ve tanışmak isterim numaram bir Merhaba demen yeterli.

  4. Selam nasılsınız ,adım Meriç izmir/Karşıyaka da yaşıyorum yalnızım.Sizi tanımak isterim.Amacım evlilik,düşünürseniz tanışalım.

  5. Merhaba sizinle görüşmek ve tanışmak isterim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015