Mobil Menü:

Bekar Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bekar Bayan Arıyorum

Merhabalar ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir beyim. Aslında daha önce de bazı arkadaşlık sitelerine ilan açtım ancak uzun bekleyişler yada gelmeyen cevaplar nedeniyle bırakmıştım. Bu gibi arkadaşlık sitelerine ilan açmayı yada kendimi tanıtmayı. Ancak bekar bayan arıyorum evlenmek için ciddi bir ilişki evlilik düşünen bir bayan arıyorum ve bu arkadaşlık sitesi bana daha uygun geldiğini düşünerek bu ilanı açmak istedim.

Bolu da yaşıyorum. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi düşünen bir beyim.Benim gibi ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen aklında böyle bir düşüncesi olan bir bekar bayan arıyorum evlenmek için. Biraz kendimi tanıtacak olursam. Bolu da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ne yazık ki. Birbirimize uygun olmadığımızı anladık ve ayrıldık.Bazen insanlar yanlış kişilerle yada doğru kişi olduğunu sandığı yanlış evlilikler kurabiliyor. Benim için de durum böyle oldu. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim kısa süren bir evlilik oldu zaten. Bekar maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bakabilen ciddi düşünen bir beyim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran yalnız yaşayan bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim.Yaşım 38. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen bir beyim. Benim istediğim de benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen her şey den önceliği hem ailesi olan bir bayan arkadaş arıyorum.Bolu da yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var. Ve bunu bozup tekrar başka bir yerde düzen kurmak istemediğim için bu şekilde bir düşüncem var.Her şeyden önce insanların birbirini tanıması ve birbirini önemsemesi gerekir. Bu karşılıklı olacak bir şey diye düşünüyorum. Sonuçta seveceğin yada tanışacağın yada evleneceğin bayanın da seni önemsemesi seni sevmesi birbirini sevmesi gerekir.

Yaşım 38 bekar çalışan evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bekar bayan arıyorum. Benimle aynı düşüncede olan evlilik düşünen tekrar kendisine bir şans vermek isteyen hayatına şans vermek isteyen evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir.Yada sadece konuşmak arkadaşlık kurmak birbirimizi tanımamıza izin vermek isteyen bayan arkadaşlar da olabilir. Dürüst saygılı evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen Bolu da yaşayan veya yaşamak isteyen bekar bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015