Mobil Menü:

Bedava Bayan Arkadaş İlanları - Arkadaş Arıyorum

Bedava Bayan Arkadaş İlanları

Merhabalar bir bayan olarak arkadaşlık sitelerin de bulunmak istedim. Aslında geçen bir reklam da gördüm ve bu yüzden de merak ettim bir bakmak istedim. Ancak bir sürü site olduğunu gördüm nette ve ilk defa böyle bir siteye bakmanın verdiği acemilikle de hangi sitenin iyi olacağını pek bilmiyordum. Bunun için ben de nette bedava bayan arkadaş ilanları açılan ücretsiz sitelere bakmak istedim.

Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve baktıklarımın için de bana gayet mantıklı gelen bu siteye bedava bayan arkadaş ilanları ilanımı açmak istedim. Ben ilk defa bir arkadaşlık sitesin de bulunuyorum ve ilk defa bir ilan açıyorum. Bekar çalışan Çankırı da yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 34 bekarım kendi ayakları üstünde duran dürüst, samimi, sıcak kanlı, olgun bir bayanım. Çocuklu bir dul olmak zor yani aslında benim açımdan yada maddi yönden bir zorluk yaşamıyorum. Çok şükür çalışıyorum ve geçiniyoruz. Ancak insanların toplum gözünde gerçekten zor bir durum bu durumda olanlar benim ne demek istediğimi anlayabileceklerini düşünüyorum. Aslında tekrar evlilik gibi bir düşüncem yoktu. Ancak haliyle bu toplumsal baskı yüzünden tek olmak zor olduğundan ben de evlilik düşünür oldum.Ve bunun için de hayatımda dürüst bir bey bulmak için buraya ilan açmak istedim. Maddi bir amaç için açmıyorum ve bu gibi bir amaç için yazanlara da kesinlikle cevap vermem.

Benim gibi evlenmiş ayrılmış çocuğu olan tekrar evlilik düşünen bir beyle tanışmak arkadaş olmak ve olursa da ileriye doğru evlenmek istiyorum. Kendisine bedava bayan arkadaş ilanları bakan veya bu tarz ilanlara bakan bir beyle arkadaşlık kurmak ve aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaç doğrultusunda tanışmak isteyen bir bey olması önemlidir. Yaşı 34-40 arası olabilir. Maddi yönden bir beklentim yok. Düzenli bir işi olsun ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Dürüst, kibar, nazik, anlayışlı bir bey olmasını isterim. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki benim de evime aileme katkım olsun isterim. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olamyan evine ailesine düşkün bir beyle tanışmak isterim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015