Mobil Menü:

Bayan Yürüme Arkadaşı - Arkadaş Arıyorum

Bayan Yürüme Arkadaşı

Merhaba ben 26 yaşında bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, sevecen, ılımlı karşısında kini anlayan elimden geldiğince yardım etmeyi seven bir bayanım. Benim istediğim şey yada bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açma sebebim ise kendime yanıma bayan yürüme arkadaşı arıyorum bunun için bu ilanı açmak istedim.

Bu nasıl olur yada nasıl yürüme arkadaşı arıyorsun diye soranlar olabilir. Ben İstanbul’da ailem ile birlikte yaşıyorum. Yürüyüş yapmayı spor yapmayı çok severim.Bazen saatlerce yürürüm. Hem beni sakinleştiriyor. Hem de aynı zamanda kafamı dinlememi kendimi dinlememi sağlıyor. Ancak artık tek yapmak istemiyorum. Kardeşim de yok. Evin etek çocuğuyum. Ve yanımda kardeş gibi olacak hem arkadaş dost yakın olabileceğim anlaşabileceğim bir bayan yürüme arkadaşı arıyorum. Bunun için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşı benim yaşıma yakın olursa iyi olur. Çalışan bir bayanım. Sıcak kanlı herkesle anlaşabilirim şu ana kadar hayatımda öyle uyumsuz olduğum kimse olmadı. Genellikle uyum sağlarım herkese. Ancak yürüme arkadaşı olabilmemiz için haliyle İstanbul da yaşayan ve benim gibi yürüyüş yapmasını seven doğayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için İstanbul içi olursa çok iyi olur bana yazacak arkadaşların. Genellikle hafta sonları daha yürürüm ancak hafta içi de şu an yaz ayı olduğundan hafta içi de yürüyorum çünkü akşam geç oluyor ve bir iki saat rahat yürürüm. Ama bu hafta sonları daha güzel oluyor. Kış yaz yürümeyi severim. Ben bunu spor böyle hızlı yürüyüşten yada koşmak dan bahsetmiyorum. O şekilde spor amaçlı yapmıyorum. Yürümek yürüyüş yapmak bana iyi geldiği için zihnimi kendi düşüncelerimi toplamam için iyi geldiği için yapıyorum.

Benim gibi düşünen ve yanına yürür iken sohbet edeceği bir arkadaş arayan bir bayan yürüme arkadaşı arıyorum. Umarım aynı düşüncelere sahip bir arkadaş bulabilirim. İlanım ilgisini çeken bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015