Mobil Menü:

Bayan Yolculuk Arkadaşı - Arkadaş Arıyorum

Bayan Yolculuk Arkadaşı

Merhabalar ben Kırşehir de ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım çalışan hem kendi ayakları üstünde duran hem de ailesine destek olan ve bu yönden mutlu olan bir bayanım. Benim bir arkadaşlık sitesine bakma sebebim yada ilan açma sebebim ise bayan yolculuk arkadaşı aradığım için bu ilanı açmak yada bu şekilde olan ilanlara bakmak istedim.

Yaşım 26 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven bir bayanım. Ailem ile gezmek tatil yapmayı seven bir bayanım. Ancak tabi her zaman ailem ile tatil yapamıyorum. Haliyle işleri oluyorlar ve iş yüzünden yada musait olmadığı yüzünden bu şekilde tatil yapamıyoruz. Ancak ben de en önemlisi yolculuk yapmayı tatil yapmaktan yada bir yere gitmekten daha çok seviyorum. Bunun için de yanımda bayan yolculuk arkadaşı arıyorum. Benim gibi yolculuğa çıkmasını seven veya yolculuk yapmayı seven ancak tek yalnız olmak istemeyen yanında bir arkadaşa ihtiyaç duyan bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi bir amaç için burada değilim. Sadece sevdiğim şeyi yapabilmek için yanımda bir arkadaşım olsun istiyorum. Benim gibi arkadaş arayan ve bu ilan dikkatini çeken bir bayan arkadaş bulabilmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşı yaşıma yakın olursa mutlu olurum. Özel hayatı beni ilgilendirmez. Yani evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Hep iki yakın arkadaş olabileceğim hem dost olabileceğim hem de aynı zamanda bayan yolculuk arkadaşı olabilecek bana yakın bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen tatil yapmayı yada bir yere gitmek istemese bile sadece yol seni nereye götürürse yolculuk yapmayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım kendimi açıklayabilmiştirim. İlanımla ilgilenen bir bayan arkadaş bulabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015