Mobil Menü:

Bayan Yol Arkadaşı Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Bayan Yol Arkadaşı Arıyorum

Merhaba ben gezmeyi seven yolculuk yapmayı seven bekar bir bayanım. Yaşım 26 bekarım ailem ile birlikte Antalya da yaşıyorum. Çalışan aynı zamanda kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Henüz evlenmeyi düşünmüyorum ve bu amaçla bu ilanı açmıyorum. Amacım ilandan da anlaşılabileceği üzere kendime bayan yol arkadaşı arıyorum bunun için bu ilanı açmak istedim.

Biraz size kendimi tanıtayım ve hayatımdan bahsedeyim. Bir yaz ve bir kış mevsimi olarak tatil yapmayı çok severim. Bana göre her mevsimin kendine göre doğal harika güzellikleri var. Ve hangi mevsim de isek o mevsime göre gidilip görülmesi gereken yerler olduğunu düşünüyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ailemin durumu da iyi ve bende aynı zamanda çalışan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Düşünmüyorum en azından uzun bir süre aklımda evlilik düşüncesi yok. Ben hayatını dolu dolu yaşamasını seven bir bayanım. Ancak bunu tek yapmak istemiyorum. Kendi aramamla yolculuk yaparım yeni yerler görerek gezerek o yolculuğumu dura kalka yapmasını severim. Yolculuk yapmak benim için sadece gitmek istediğin yere gitmek değil aksine gittiğin yere varana kadar ayrıca başka yerlerde görüyorsun ve bu çok güzel bir şey. Benim gibi düşünen ve yolculuk yapmayı seven bir bayan yol arkadaşı arıyorum maddi konuda bir beklentim yok bu amaçla bu ilanı açmıyorum bunu da belirtmek isterim ki sonradan yanlış anlaşılmak istenmem.

Benim isteğim açıkcası belli bazen sırf yolculuğu sevdiğimden dolayı bir yere gitmesem bile böyle uzun yolculuklara çıkarım ve yolun beni nereye kadar götüreceğini bilmeyerek öylece devam ederim sadece ve sonra geri dönerim. Yani sadece tatil yapmak için bir yere gitmem. Benim gibi yolculuğu seven ve en önemlisi ehliyeti olan ve araba kullanmasını bilen çünkü bazen en zorlandığım yer bu oluyor dinlenmek için durmak zorunda kalıyorum bunun yerine yanımda birisi olsa bu şekilde olmaz diye düşünüyorum bunun için de bayan yol arkadaşı arıyorum umarım ilanım ilgisine çeken bir bayan arkadaş bulabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015