Mobil Menü:

bayan telefon arkadaşı arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

bayan telefon arkadaşı arıyorum

Merhaba ben mert 27 yaşındayım maddi sorunu omayan bir beyim. Kendime bayan telefon arkadaşı arıyorum. Her ilden olabilir telefon arkadaşı aradığım için şuradan olsun gibi bir kısıtlamam yok. Bazen dertleşebileceğim ve bazen de gülüp eğlenebileceğimiz bir telefon arkadaşım olsun istiyorum.

Katiyen rahatsız etme amaçlı bir ilan değildir. Buradan yazışmak yetmediğinde telefon ile bir süre birbirimizi tanımayı amaçlıyorum. Eğer her ikimiz de ciddi bir şekilde bir süre görüşebilirsek, birbirimizi tanıdıkça uzaklaşmazsak daha ciddi bir karar ile sağlıklı bir arkadaşlık olarak ilerlesin istiyorum arkadaşlığımızın.

Yazacak bayan arkadaşlar 25 ile 37 yaş aralığında olur ise yaştan ötürü bir kültür farklılığı yaşamayız diye düşünüyorum. Fiziksel olarak herhani bir kısıtlama eklemiyorum. Buradan yazıştıkça ya da telefon da konuşabilirsek oradan merak ettiklerimizi karşılıklı birbirimize sorabiliriz.

Maddi herhangi bir problemim yok. Çalışan tüm zamanı ailesi ve işi ile geçen biriyim. Çok yüksek bir gelirim olmasa da çok şükür kendi ayaklarım üzerinde duran kimseye yük olmayan biriyim. Telefon arkadaşı aramaktaki amacım ciddi planlarım olmasıdır o nedenle yaş sınırı yukarıda ekledim. Ayrıca yazacak bayanların çalışmayan bayanlardan olmasını tercih ederim. Kıskanç bir erkeğim ve bu yapımdan ötürü eşim evinin kadını olsun istiyorum. Bilemiyorum ne kadar doğru ama benim düşüncem bu yönde. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.

Not: Daha önce bir kaç ilan daha ekledim kabul edilmediler sanırım. Umarım bu ilan kabul edilir. Elimden geldiğince detaylı bir ilan hazırlamaya çalıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015