Mobil Menü:

Bayan Tatil Arkadaşı Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Bayan Tatil Arkadaşı Arıyorum

Merhabalar aslında ben biraz erken açıyorum ilanımı ancak yaz ayına kadar anca bulup tanışıp karar verebiliriz diye bu aylarda yani erken açmak daha mantıklı geldi düşününce bunun için de bayan tatil arkadaşı arıyorum ilanını açmak istedim.

Benim yaz ayına ait bu sene bazı planlarım var yani gezmek tatil yapmak gibi ama bunu tek yapmak da istemiyorum. Yalnız bir bayanım.Ailemin de tek çocuğuyum yani bir kardeşimle tatil yapma imkanım da pek yok. Pek arkadaş çevrem de yok samimi olduğum arkadaşlarım var onlarda aileleri ile geçirecek bu sene yada herkesin kendisine göre şimdiden planları var. Bu nedenden dolayı ben de tatile tek gitmek yada tek yapmak istemediğimden dolayı bayan tatil arkadaşı arıyorum yanıma. Biraz erken açtığımın farkındayım ama sonuçta birbirimizi tanıyıp ancak yaza kadar karar verebiliriz diye düşündüm. Yaz gelmeden açmamın sebebi bu çünkü hemen tatil zamanı geldiğinde bir ilan açsam bulamayabilirim yada birbirimizi çok iyi tanıyamayabiliriz diye düşündüm bunun için de erkenden ilan açmak istedim. Ben yaşım 25 bekar çalışan ailesi ile birlikte Ankara da yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi arkadaş canlısı ailesini seven ve mutlu olan bir bayanım. Evin tek çocuğuyum maddi konuda bir beklentim yok. Bu sene nereye gideceğimi pek düşünmedim ancak böyle güzel hem etrafı gezebileceğim tarihi yerler hem güzel bir tatil yapacağım bir yer istiyorum. Ancak buna tek karar da vermek istemiyorum sonuçta yanımda ki arkadaşında fikrini almak ikimizin de hoşuna gidecek bir yer olmasını tercih ederim.

Benim gibi yaz tatilinde tatil yapmak isteyen ve yanına tatil arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan tatil arkadaşı arıyorum ilanını açmak ve kendimi açıklamak ve tanıtmak istedim. Eğer ilgilenen bayanlar olursa cevaplarını bekliyorum. Tanışıp arkadaş olduktan sonra karar veririz. Maddi bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim.İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015