Mobil Menü:

Bayan Oda Arkadaşı - Arkadaş Arıyorum

Bayan Oda Arkadaşı

Merhabalar ben öğrenci olan bir bayan arkadaşım. İzmir de öğrencilik yapıyorum. Bir tane ev arkadaşım var ancak pek bir anlaşamıyoruz. Ve bu yüzden yalnızlık çekiyorum. Ancak ev giderleri bakımdan bir araya geliyoruz denebilir. Tabi İzmir gibi bir yerde okuyup tekrar dan bir ev arkadaşı da bulmak istemiyorum. Bunun için de buraya odamı paylaşabileceğim bir arkadaş aradığımdan dolayı bayan oda arkadaşı ilanını açmak istedim.

Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok içine kapanık bir bayanım. Hem çalışıyorum hem de okuyorum. Okulla açılana kadar kendime bayan oda arkadaşı aramak aklıma geldi nette. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak istedim. Yaşım 21 öğrenci bir bayanım.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Genellikle herkesle uyum sağlayabilirim. Benim için önemli olan tek şey dürüstlük ve güvendir. Tek anlaşamadığı kişi ev arkadaşım oldu bu hayatta genellikle herkesle uyum sağlayabilen bir insan olduğum halde onunla uyuşamadık. Aslında Antalya da yaşıyorum. Ailem orada. Tabi okul tatillerinde orada bulunmaktayım. Ancak çalıştığımdan dolayı da pek gidemiyorum. Bunun için yalnızlık çekiyorum hem arkadaş olabilecek hem dost olabilecek bir oda ev arkadaşı arıyorum. Bayan olması benim için önemlidir. Benim gibi öğrenci olan İzmir de okuyan veya yalnız yaşayan bekar bir bayan da olabilir. Maddi amaçlar için burada değilim. Bunu da belirtmek isterim. Bütün samimiyetimle bu ilanı açmak istedim.

Dürüst, saygılı, güvenilir. Benim gibi izmir de okuyan veya yalnız yaşayan kendisine dost arkadaş arayan bir bayan oda arkadaşı arıyorum. Yaşı önemli değil. Anlaşabildiğimiz takdirde ve tanışdıktan sonra birbirimizi anlarız diye düşünüyorum. Umarım benim gibi düşünen ve yanlış anlamayan bayan arkadaşlar vardır.İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015