Mobil Menü:

Bayan Mesaj Arkadaşı Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Belki ilk başta okuyunca size saçma gelebilir bu düşüncelerim ancak belki biraz eski kafalıyım belki de istediğim bu şekilde olduğu için ben öncellikle kendime şunu söyleyeyim bayan mesaj arkadaşı arıyorum çünkü nedeni benim burada yazmaya yada ilanları takip etme gibi bir düşüncem yok. Ve uzun bir süre burada takılma gibi bir düşüncem de yok.

Bu nedenden dolayı öncellikle ilanıma cevap verecek bayan telefondan konuşmak istemesi ve mesaj arkadaşı olmak istemesi benim için önemlidir. Bunun için zaten ilanımı bayan mesaj arkadaşı arıyorum şeklinde açmak ve biraz da ilandan da belli etmek istedim. Yaşım 35 bekar daha önceden evlilik yapmadım bekar bir beyim. Dürüst,saygılı, kibar ve nazik ve anlayışlı bir beyim. Çalışıyorum maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Daha önce evlilik yapamadım çünkü karşıma beni anlayacak dinleyecek yada evleneceğim doğru kişi çıkmadı. Bu nedenden dolayı bende evlilik düşünmedim. Benim düşünceme göre evlilik bir kez olan bir şey ve onu ömür boyu sürdürmek isterim. Bu nedenden dolayı biraz seçiçi davrandım bu yaşıma kadar. Tabi halen öyleyim ancak şimdi artık bende yuva kurmak düzenli bir ailem olsun istediğimden dolayı kendime bayan arkadaş arıyorum. Ama benim için burada konuşmak değil de mesaj yoluyla veya telefondan konuşarak tanışmak arkadaşlık yapmak daha iyi fikir gibi geliyor. Evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığım yok veya gece hayatım yok. Evine eşine düşkün bir beyim. Bende artık eşimle birlikte gezmek evimde mutlu olmak bir ailem olsun istiyorum. Kastamonu da yalnız yaşıyorum. Ve evlendikten sonra da burada yaşamak isterim. Ancak eşim olacak bayan istemezse de düşünürüm ve taşınabiliriz istediği yere. Bunun için konuşmak anlaşmak gerekli bence.

Benim gibi bekar hiç evlilik yapmamış olan ve telefondan veya mesaj yoluyla tanışmak konuşmak isteyen ve en önemlisi niyeti ciddi olan evlilik düşünen ailesine evine bağlı yaşı 25-35 yaş arası olan bekar çalışan bir bayan arkadaş arıyorum. Tabi çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkadasın da dururum.Dürüst, saygılı evine ailesine bağlı evlilik düşünen ve bayan mesaj arkadaşı arıyorum daha sonradan mesaj yoluyla konuşmak isteyen veya telefondan sesli konuşmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015