Mobil Menü:

Bayan Mektup Arkadaşı Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Mektup Arkadaşı Arıyorum

Merhabalar aslında bu ilanı açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ancak bir türlü açmakla açmamak arasında gidip geliyordum. Ve artık açmaya karar verdim. Benim istediğim bayan mektup arkadaşı arıyorum evet yanlış duymadınız belki size eski zamanları hatırlatmış olabilir. Ve ya geri kafalı olarak anlayabilirsiniz de ancak benim istediğim bu tarzda bir şey.

Yaşım 55 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve eşim erken yaşta aramızdan ayrıldı. Ben de kendimi çocuklarıma adadım ve daha evlilik düşünmedim. Halen de tam olarak düşünmüyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Yozgat ta yaşıyorum. Benim istediğim o eskiden olduğu gibi kendime bir bayan mektup arkadaşı arıyorum. Bir düşünsenize ne güzel di eskiden dostluklar arkadaşlıklar komşuluklar ancak şimdi bu şekilde bir şey kalmadı. Eskiden her şey güzeldi. İnsanlar mutluydu. Şimdi geçip derdi herkesin suratını düşürür oldu. Çiçeklerden günlük ne yaptığından doğadan kendinden bahsedecek benimle aynı düşüncede olan benim gibi eski zamanları özleyen ve arkadaşlık kurmak isteyen mektup arkadaşı arıyorum. Eskiden dört gözle o mektubu beklerdik. Ve o mektup gelince ne kadar mutlu olurduk. Özenle yazılmış güzel kokulu özenle hazırlanmış mektuplardı. Çünkü o zamanlar kıymetliydi. Şimdi de ben o eski zamanları yaşamak istediğimden dolayı kendime arkadaş arıyorum.

Belki benim gibi eskiyi özleyen o güzel kokulu özenle hazırlanmış mektup beklediğimiz yolunu gözlediğimiz zamanları özleyen ve benimle bayan mektup arkadaşı arıyorum mektup yoluyla konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kuracak bir bayan arkadaş arıyorum. Özenle hazırlanmış mektuplar özenle yazılmış mektuplar yazmak bu şekilde birbirimiz tanımak isteyen ve benimle aynı düşüncede olan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015