Mobil Menü:

Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Merhabalar ben 50 yaşında bekar yalnız yaşayan bir beyim. 20 senelik evliliğin ardından boşanma kararı aldık ve ayrıldık eski eşimden. Ve şimdi yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Ve kendi yalnızlığımdan kurtulmak için ve benim yalnızlığımı anlayacak bir bayan hayat arkadaşı arıyorum beni anlaması beni dinlemesi çok önemli benim için.

Dürüst, saygılı, nazik ve kibar, hayatında ki kadına önem ve değer veren ailemin mutluluğunu isteyen ailesine düşkün bakımlı ince yapılı ailesine destek olan bir beyim. Çalışıyorum aynı zamanda emekliyim. Bingöl de yaşıyorum. Kendime ait bir evim iş yerim var. Maddi ve manevi yönden kendimi hazır hissediyorum ve bana kalırsa hayatımda tek eksik şey bir bayan hayat arkadaşı arıyorum ve o bayanın olmaması. Benim için parada yada diğer şeylerden en önemlisi hayatında seni anlayacak değer verecek yanında huzur bulduğun bir ailenin olması mutlu ve huzur dolu bir aile ortamının olması bence herşeyden en önemli şey budur. Bu tabi benim düşüncem ancak bu düşüncelerime göre hayatımı paylaşacağım beni anlayacak eve geldiğimde bir güler yüzle karşılanmak derdimi dinleyecek hayatımı paylaşacağım bir bayan arkadaş arıyorum. Ve benim gibi düşünen hayata benim bakış açıma göre bakan ve ailesine evine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Şunu da belirtmek isterim ki eğer evleneceğim bayanı bulursam Bingöl de yaşamak isterim. Çünkü burada bir kurulu bir düzenim var ve bu yaştan sonra onu bozmak istemem. Önceki evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de kendine ait bir yuva düzen kurdular. Onlar mutlu ve bende artık bu yaştan sonra mutlu olmak hayatımı güzel huzurlu ve mutlu geçirmek istiyorum. Ve bunun için kendime bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayanda istediğim özellikler 43-50 arası olabilir. Dürüst, evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven ilgilenmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. VE çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Çalışmasına gerek yok benim tek istediğim evine ailesine önem ve değer veren bir bayan arkadaş arıyorum. Ve Bingöl de yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olması benim için önemlidir.İlgilenen ilanıma bayan hayat arkadaşı arıyorum cevap verecek dürüst bayanları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015