Mobil Menü:

Bayan Dost Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Dost Arıyorum

İyi günler ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Daha önce de başka sitelere yada kendime uygun sandığım bazı yerlere ilan açtım yada birileriyle iletişime geçmeye çalıştım. Ancak bazı nedenlerden dolayı insanlar uzun bekleyişler ve sahte hesaplarla karşılaşabilir. İşte bende bunun için bayan dost arıyorum ve bunun için de buraya ilan açmak ve kendine uygun bir ilan açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak ve bahsedecek olursam ben aslında bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Çünkü bazen insanlar yanlış insanlarla iletişim kuruyor yada bazen yanlış kişileri hayatlarına sokuyor. İşte bu durumda bende bu yüzden ayrıldım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir beyim. Niğde de yaşıyorum. Yalnız yaşayan bir beyim.Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir beyim. Hayatımda ki insana karşı saygı ve sevgi duyarım. Hayatımda ki bayana karşı eğer sevdiğim ve hayatıma soktuğum bayan ise ona düşkün ve onun mutluluğunu düşünen bir bey olurum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Eğer olursa evlendikten sonra da Niğde de yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var. Ciddi düşünen bayan dost arıyorum.Çünkü ben ciddi düşünen evlilik düşünen bir beyim.

Daha önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Eğer bana yazacak olan bayan arkadaş olursa bayan dost arıyorum evlenmiş ayrılmış veya çocuğu da olabilir. Benim için önemli olan konuşabileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz ve gerçekten evlilik amacı düşünen ve bu amaç için tanışan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. lütfen bana buradan e-posta gönderin veya e-posta adresim aracılığıyla bana ulaşın tamam e-postanız aracılığıyla size kendimden bahsedeceğim tamam.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015