Mobil Menü:

Bayan Arkadaşlar Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaşlar Arıyorum

İyi günler ben bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Aslında boşandıktan sonra tekrar evlenmeyi düşünmüyordum. Ve uzun bir süre de bekar yaşadım. Ancak insan tek başına olmuyor hele yaş ilerledikçe insan kendisini anlayan dinleyen her zaman yanında olan bir hayat arkadaşı arıyor. İşte bende bu durumda bayan arkadaşlar arıyorum bunun için de kendimi size tanıtmak isterim.

Ben bekar çalışan aynı zamanda emekli bir beyim. Erken emekli döneminden yararlanarak erkenden emekli oldum. Yaşım 48 aklı başında ağır başlı dürüst saygılı kibar nazik evine ailesine bağlı bir beyim. Benim hayatım hem tayin olduğundan sürekli başka yerlerde yaşadım. Zaten eski eşimle de anlaşamamız boşanma sebebimiz bu durum. Tayin yüzünden durmadan taşınmak başka şehirlerde yaşamak durumda kaldım. Ve belli bir yerde uzun zaman kalamadığım için ve bu durum ilk başlarda eşimi rahatsız etmese de sonradan bu durum artık onun için zor olduğunu söyledi ve ayrıldık. Boşanalı 5 sene oldu. Bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim. Çocuğum annesi ile birlikte yaşıyor. Ne kadar eşimle ayrılsak da çocuğumla ilgilenirim onunla görüşürüm o bende kalır arada sırada. Bu durumda da hem yalnızdım. Ancak artık yalnız olmak istemiyorum. Emekli de yeni oldum. Ve maddi durumum da gayet iyi bekar çalışan bir beyim. Beni anlayan hayatımda beni dinleyen beni önemseyen evine ailesine bağlı ailesini önemseyen bir bayan arkadaşlar arıyorum. Şu an İzmir de yaşıyorum. Ancak taşınma durumum var.

Evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan bir beyim. Benim gibi evine ailesine bağlı ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen hayatımızda birbirimizi anlayabileceğimiz birbirimize her konuda destek olacağımız bir bayan arkadaşlar arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 38-48 arası olan çocuğu da olabilir. Beni gerçekten anlayan ve tanışmak isteyen ve ciddi evlilik düşüncesi olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015