Mobil Menü:

Bayan Arkadaşa Hediye - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaşa Hediye

Merhabalar benim buraya ilan açma sebebim aslında bir bayan arkadaşa hediye almak ve fikir almak ne gibi hediye alınır yada ne alınır diye fikir almak için buraya ilan açıyorum.

Aslında bu bayan arkadaş benim için çok önemli ve kıymetli bir arkadaş ama ona nasıl bir hediye alabilirim yada nasıl bir şey olabilir bunun hakkında bir fikrim yok ve bu konuda yardım almak için bayan arkadaşa hediye ilanını açmak istedim. Lütfen gelen fikirleriniz varsa bana yardımcı olur musunuz.Bu bayan arkadaşın daha çok böyle büyük hediyelerden değil de küçük ufak tefek şeylerden hoşlanıyor daha önce denedim ve bir tane büyük güzel bir hediye aldım ancak pek mutlu olmadı anlıyor insan gözünden duygularından. Bu nedenle şimdi farklı bir şey almak hediye etmek istiyorum ama nasıl bir şey alabilirim bu konuda pek bir fikrim yok. Bu konuda yardımcı olacak ve fikir verecek arkadaşları beklerim. Hoşlandığı şeyler yada zevkleri gerçekten çoğu bayana göre farklı ufak tefek ayıcık pelüş oyuncakları çok sever böyle küçük kar kürelerini çok sever. Benim istediğim onu mutlu etmek çünkü o mutlu olunca bende çok büyük bir mutluluk huzur haz duyuyorum ve onun mutluluğunu bende hissetmek kendisini özel hissetmesini istediğimden dolayı farklı değişik bir hediye almak ve onu benim için değerli olduğunu kıymetli olduğunu göstermek hissetmek istediğimden dolayı ona özel bir hediye vermek almak istiyorum. Ama ne yapabilirim ama ne alabileceğim ne vereceğimden emin değilim.

Diyorum ya çok değişik bir bayan yüksek büyük hediyeler sevmiyor. Daha çok küçük çaplı ufak tefek hediyeler seven bir bayan.Ve bende bu konuda onu mutlu etmek ve o mutlu olunca bende mutlu olmak için güzel bir hediye almak istiyorum. Aslında aklımda bir kaç fikir var. Resimli kupa yaptırmak yada küçük kar küreleri veya resimli yastık, resimli masa lambası veya karışık hediye paketi yaptırmak gibi bir çok fikir var ama emin değilim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Umarım bana bayan arkadaşa hediye alabileceğim bir fikir verebilirsiniz. Yada bu fikirlerimden olanı uygun olanı var ise bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015