Mobil Menü:

Bayan Arkadaşa Günaydın Mesajı - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaşa Günaydın Mesajı

Birisine günaydın mesajı atmak yada değer verdiğin sevdiğin birisine bir mesaj atmak onun yüzünü güldürmek bu kadar kolay aslında. Benim hayatımda ki bayan arkadaşın yüzünü güldürmeye çalıyordum. Gerçekten değer önem verdiğim kıymet verdiğim bir bayan arkadaştı.Bu nedenden dolayı bayan arkadaşa günaydın mesajı ilanını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Aslında burada başımdan geçen küçük bir olayı sizlerle paylaşmak için biraz da içimi dökmek rahatlamak için buraya ilan açıp paylaşmak istedim. İşte aslında buraya konu ettiğim şey benim hayatımdaki en önemli en kıymet değer verdiğim bayan arkadaşım var. Gerçekten kendisi benim için çok önemli çok değer verdiğim bir bayan. Ancak arada sırada bazen yüzü düşer üzgün olduğunu hissederdim. Ve onun yüzünü güldürmek isterdim ancak bir türlü başaramadım. Sonra aradan geçen zamandan sonra aklıma ona artık bayan arkadaşa günaydın mesajı atmaya karar verdim. Ve bu onun çok hoşuna gitmiş çok mutlu olmuş. Çünkü sabah güne güzel başlamak hatırlandığını hissetmek onu çok mutlu etmiş. Ve illa birisine aşık olmak sevgili olmak için mutlu etmenize gerek yok ben o bayana bir insan olarak değer veriyorum benim için çok önemli bir bayan arkadaş. Gerçekten zor bir zamandan geçer iken benim yanımda oldu ve bana destek oldu. Ve o günden sonra benim için çok önemli değer kıymet verdiğim bir bayan oldu. Burada demek istediğim birisini mutlu etmek için öyle pahalı hediyelere gerek yok yada çok uğraşmaya bazen hiç beklemediğiniz bir anda o mutlu olur. Ufak bir günaydın mesajı bile mutlu eder. Burada önemli olan içinden geldiğini söylemek aktarmak yansıtmaktır bana göre. Ve her şeyden önemlisi illa sevgiliniz yada aşık olduğunuz bir bayan yada erkek olması önemli değil. Bence bazen etrafınızda değer verdiğiniz kişilere bunu göstermek ve belli etmek gerekir ve bunu ufak bir mesaj ile hatırlayarak o kişinin yüzünü gününün iyi geçmesine vesile olabilirsiniz.

Ben bir beyim belki size uygun gelmeyebilir bir bayan arkadaşım olması aramızda kesinlikle bir duygu bir aşk yok. Ancak o bana değer veriyor bunu biliyorum ve bende ona değer kıymet veriyorum. Ve o mutsuz üzgün iken en azından yüzünü güldürebiliyorsam o günün iyi geçmesini sağlıyorsam bu beni oldukça mutlu ediyor. Ve ona her zaman bayan arkadaşa günaydın mesajı göndermeye devam edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015