Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Zonguldak - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Zonguldak

Merhaba ben Zonguldak da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Bu ilanı açma sebebim ise yada bu şekilde bir ilan açma sebebim ise bayan arkadaş Zonguldak nedenim Zonguldak da yaşayan ve kendisine o çevrede bayan arkadaş arayan beyler olur düşüncesi ile bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak isterim.

Ben bekar ailesi ile birlikte yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran. Ailesine maddi ve manevi destek sağlayan bir bayanım. Yaşım 29 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü evleneceğim bir bey çıkmadı diye düşünüyorum. Hem de o zamanlar yoktu aklımda evlilik gibi bir düşünce. Tabi her genç kız gibi benim de evliliğe dair hayallerim vardı. Ve o hayallerimi gerçekleştirebileceğim bir evlilik yapmak istedim. Ve bu yüzden de düşünmedim evlilik. Çalışan bir bayanım.Zonguldak da ailem ile birlikte yaşıyorum. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok evi ve ailesi ile ilgilenen boş vakitlerinde ailesi ile vakit geçirmesini seven ve bu şekilde mutlu olan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim bu ilanı açma sebebim ise bayan arkadaş Zonguldak ilanını açma nedenim ise. Beni anlayabilecek beni dinleyebilecek ilk başta arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bir bey aradığım için bu şekilde bir ilan açmak istedim.

İlk önce arkadaşlık kurmak tanışmak isterim. Tabi aklında evlilik düşüncesi olan bir bey olursa benim için daha iyi olur. Ancak olmazsa da arkadaşlık kurmak da isterim. Yaşı 29-37 arası olan evlenmiş ayrılmış ve ya bekar olan dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyle tanışmak ve konuşmak arkadaşlık yapmak isterim. bayan arkadaş Zonguldak yaşayan kendisine uygun bir bayan arkadaş arayan veya tanışmak isteyen beyleri beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm kozluda Olcay ben sizinle tanışmak isterim tşk.

  2. Merhaba yaz tatlım arkadaş olalım kozludayım

  3. Sizinle tanışmak isterim Zonguldak Gökçebey.

  4. Merhaba bende zonguldak eregliden kerem sizinle tanismak isterim.

  5. Merhaba Çaycuma dan onur sizi tanımak isterim.

  6. zonguldak merkez.

  7. Merhabalar sizi tanımak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015