Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Yunanistan - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Yunanistan

Benim ismim Erva Yunanistan da yalnız yaşayan bir bayanım. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma doğru kişi çıktığını düşünmedim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Bu bayan arkadaş Yunanistan ilanı açan kişilere baktım ancak pek ilgimi çeken ilan bulamadım eğer bulsaydım ona cevap vermeyi düşünüyordum.

Aklımda kendim ilan açmak yoktu. Ancak bayan arkadaş Yunanistan bakınca tabi bu konuda ilan açanlar olmuş yada kendi isteklerini söylemiş. Ancak bu konuda benim istediğim gibi bir ilanla karşılaşamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı kendim açmak daha doğru olacağını düşünerek bu ilanı açmak istedim. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran ve ailesine destek sağlayan bir bayanım. Ve bu durum benim oldukça mutlu ediyor. Çünkü aile demek ihtiyaç olmasa bile yardımlaşmak birbirinin yanında durmak zor yada iyi günde birbirine destek olmak demek ve bende bu konuda kendi üzerime düşen sorumluluklarımı yapıyorum diye düşünüyorum ve bu durum beni oldukça huzurlu ve mutlu ediyor.Uzakta da olsan aile demek benim için çok önemli. Ailem Türkiye de yaşıyor. Ben tatil amaçlı buraya gelmiştim. Ancak daha sonra burayı çok sevdim ve bir kaç kez önceden de tatil yaptığım yer olarak daha sonra buraya yerleşmek ve burada çalışmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Hayatımda hem uzun ilişkilerim oldu ancak hiçbiri ile evlilik gibi bir adım atamadım. Ve artık bende çevreme yaşıtlarıma baktıkça onların kendi ailelerini yuvalarını gördükçe bende artık bir yuva kurmak kendi ailemi kurmak istiyorum. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Maddi bir amaç için burada değilim. Amacım ciddi düşünen bir beyle arkadaşlık kurmak ve tanışmak istediğim için burada bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim ama bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim bu nedenden dolayı çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 33-39 arası olan ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ve maddi konuda bir beklentim yok düzenli bir işi olsun ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. bayan arkadaş Yunanistan da yaşayan ve benim gibi Yunanistan da yaşayan yada bu alanla ilgili ilan açan bir bey vardır düşüncesi ile bu ilanı açarak kendimi tanıtmak istedim. Ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm izmirliyim Yunanistan’da yasiorum sizinle tanışmak istiyorum

  2. merhaba tel numaram degisdi be n sizinle tanismak istiyorum.

  3. ben halaseni merak ediyorum cevap- ver lutven can.

  4. supersin tanisalim can.

  5. sizi gordum begendim dis guzellik onemli degil fakat ilgimi cektin hollandada yasiyorum ismim can tanismak isterim.

  6. ben sizi gordum sizinle tanismak isterim cok menmun olurum.

    1. b en can seni cok begendim bu sana 5 mesaj ne olur cevap verin tel hollanda olurum cevap verin gonlum kaldi sende slm can.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015