Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Yozgat - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Yozgat

İyi günler ben ismim İsmail Yozgat ta yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım kendi ayakları üstünde duran ciddi dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Aslında benim bu ilanı açma sebebim ise kendime hayatıma girecek evlenmeyi düşünen bir bayan bulmak istediğim için bayan arkadaş Yozgat ilanını açmak istedim.

Aslında tam olarak yalnız yaşıyorum da denmez. Ailem ile birlikte aile apartmanımız var ve onların üst katında yaşıyorum. Tabi boş vakitlerimin çoğu zamanımı ailemin yanında geçiriyorum. Ama kendime ait evim de var. Ve akşamları kendi evimde kalmayı yeğliyorum. Daha önce bir evlilik yapmadım çünkü hayatıma girecek yada hayatıma dahil edebileceğim doğru kişi çıkmadı diye düşünüyorum. Çünkü çıkmış olsa yalnız olmazdım. Yaşım 36 bekar bir beyim. Çalışıyorum kendi işimiz var. Aile işi ve onu işletiyorum. Artık babamdan sonra ben devir aldım.Ailenin tek erkek çocuğuyum benden hariç bir de kız kardeşim var. İki kardeşiz. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Sadece yalnız olmam dışında herhangi bir sıkıntım yada derdim yok. Ve artık yalnız olmak da istemiyorum. Ben de bir aile kurmak beni anlayan bir eş her zaman yanımda olacak bir eş evliliğin gerçek anlamını bilen sadece kağıt üzerinde bir söz olmadığını bilen evli olmanın yada aile olmanın anlamını bilen bir bayan arkadaş Yozgat da yaşamak isteyen bir bayan arıyorum. Şunu da belirtmek isterim. Eğer evleneceğim bayanı bulursam yada bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş olursa Yozgat da yaşamayı düşünüyorum çünkü işim evim ve kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum.

Bu nedenden dolayı bayan arkadaş Yozgat ilanını açmak istedim. Benim hayatımda istediğim bayan arkadaş bana karşı dürüst olması saygılı samimi sıcak kanlı ev aile kurmak istemesi ve evlenmeyi düşünen bir bayan olması benim için önemlidir. Yaşı 30-36 arası olan evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve ya bekar olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz insanız ve başımıza her şey gelebilir. Yeter ki dürüst olalım benim için dürüstlük samimiyet daha önemli. İlanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015