Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Van - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Van

İyi günler ben Van da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrıldık. Bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenen bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan bir beyim. Benim istediğim bayan arkadaş Van yaşayan veya yaşayacak olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenen sahip çıkan evine ve ailesine bağlı sorumluluklarını bilen bir bayan arkadaş Van yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir. Yaşım 33 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısa sürdü ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Maddi konuda bir sıkıntım yok düzenli bir işim ve gelirim var. Van da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı da bu şekilde bir ilan açmak istedim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Kendime ait bir evim kendime ait bir düzenim var. Evine ailesine bağlı sahip çıkan bir beyim. Benim istediğim evlilik düşünen bir bayanla arkadaşlık kurmak tanışmak ve bu amaçla arkadaşlık kurmak istiyorum. Benim istediğim hayatımı bir ömür yanında geçireceğim yanında iken huzur ve mutluluk bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayanda istediğim şey evine ailesine bağlı olması sorumluluklarını bilmesi ve bayan arkadaş Van yaşamak istemesi benim için önemlidir. evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 25-33 arası olan bekar da olabilir. Evlenmeyi düşünen tekrar bir yuva kurmak isteyen ve karşısına doğru kişinin çıkmasını bekleyen benim gibi yuva aile kurmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015