Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Uşak - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Uşak

Merhaba ben daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. Benim için hayatta en önemli şey aile demektir. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesi mutlu olunca mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce de bayanla evlilik kurdum. Ancak bu evliliğim anlaşamadık ve ayrıldık olmadı.Bunun için de tekrar evlilik düşündüğümden dolayı bayan arkadaş Uşak yaşayan veya yaşayacak olan bir bayan arkadaş arıyorum. .

Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Kendime göre bir arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak tanışmak ve ileriye doğru ciddi düşünecek bir bayan arkadaş aradığım için bayan arkadaş Uşak yaşayacak olan veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Sohbet edip tanışa bileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim hayatımı ömrümü adayabileceğim ve ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Uşak da yaşıyorum. İki çocuğumla birlikte. Yalnız yaşayan kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan kendi işi ve bir düzeni olan dürüst, saygılı, kibar nazik ve anlayışlı bir beyim. Benim istediğim bayan da benim gibi olmalı. Evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen evine ailesine karşı sadık saygılı samimi bir bayan arkadaş olmalı. Yaşım 48 bekar bir beyim. Bu hayatta en çok istediğim dürüst sevgi ve saygının olduğu bir aile kurmak ve ona sahip çıkmak istiyordum. Bir aile de bence aileyi aile yapan bayandır. Çünkü evine özenen sahip çıkan sıcak olan sevgi gösteren ve bir erkeği kalbini kazanacak ve eviyle alakalı evini ailesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Ben evi ve ailesi mutlu olunca mutlu olan ve ailesi sevgi dolu olunca sevgi dolu olan bir beyim. Benim için aile ev her şey demek. Eve geldiğimde güler bir yüz ile karşılanmak mutlu olmak istiyorum artık.Evlendikten sonra Uşak da yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim var. İşim gücüm her şeyim burada ve taşınmayı düşünmüyorum.

Zaten bunun için ilanımla ilgilenen bayan arkadaş Uşak da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum . İlk başta ne kadar tanışmak arkadaş olmak olsa da ileriye doğru ciddi düşünecek evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olan çalışmasını istemem hayatımda ki bayanın. Evinde olmasını eviyle ilgilenmesini seven ailesi ile mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, sıcak kanlı samimi bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015