Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Telefonu Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Telefonu Arıyorum

Merhabalar ben Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst güvenilir bakımlı bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü gerçekten inandığım doğru sandığım kişi karşıma çıkmadı. Aslında henüz evlilik de düşünmüyorum. Çünkü hem kendimi manevi açıdan hazır hissetmiyorum hem de kalbime gönlüme sahip kimse yok hayatımda bunun için de bende en azından yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğim için bayan arkadaş telefonu arıyorum çünkü telefondan konuşmak benim için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Sonuçta yazarak konuşmaktan daha iyi bir sonuç veriyor.Çünkü bana en azından bu şekilde daha samimi geliyor çünkü yazarak konuşmak pek samimi gelmiyor. Ama bayan arkadaş telefonu arıyorum bunun için en azından telefondan konuşmak görüşmek daha samimi birbirimizi daha iyi anlayabilmemizi sağlıyor diye düşünüyorum. Rize de yaşayan bekar bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Benim aradığım biraz olsun yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek ve konuşmak istediğim için bayan arkadaş arıyorum. Ancak bunu da telefondan görüşerek yapmak istiyorum çünkü dediğim gibi yazarak konuşmak bana pek samimi gelmiyor karşında ki kişinin ses tonun da ne demek istediğini anlayabiliyorsun ama yazarak bu mümkün olmuyor pek ve daha önce de telefon numarasını paylaşan bayanlara nette baktım ama bana pek güvence vermedi. Sonuçta herkesin görebileceği bir yere kimse numarasını bırakmaz diye düşünüyorum. Yani ben bir erkek olarak bırakmam o zaman bayanlar hiç bırakmaz diye düşünüyorum.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine özelden konuşabileceğim ve bayan arkadaş telefonu arıyorum verebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Konuşmak sohbet etmek konuşmak isteyen ve telefondan konuşmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015