Mobil Menü:

Bayan arkadaş telefonları - Bayan Telefon Arkadaşı

Bayan arkadaş telefonları

Bayan arkadaş telefonları alt kategorisi diğer asksevgihane.com alt kategorilerinde de olduğu gibi size özel bir hızlı ilan kategorisidir. Bu kategori altında kategori ile ilişkili kısa ilanlarınızı hızlıca yayınlayabileceğiniz gibi diğer ilanlarada kolayca ve hızlı bir biçimde yanıtlar vererek ilan sahipleri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Bayan arkadaş telefonları alt kategorisi de diğer alt kategoriler gibi site genel kurallarının bir parçası olup kurallara uyulmaması halinde ilan ya da ilan yanıtınız ya onaylanmaz ya da gözden kaçması halinde genel denetlemeler, şikayetler gibi diğer denetlemeler kapsamında yayından kaldırılır. Sitemiz genelinde yer alan hızlı kısa ilanların kalitesini ve sizin çok daha kolay bir biçimde site işlevlerinden yararlanmanızı sağlayan bu kurallara uymanız site geneli işlevlerini çok daha kolay bir biçimde kullanmanızı sağlarken sürekli ziyaretçi kitlesi kalitesini sağlama amaçlıdır. Seviyeli ve saygılı içerikleriniz ile seviyeli ve saygılı ziyaretçilerden alacağınız yanıtlar ile ilanlarınızdan maximum verimi sağlamanız amaçlanmaktadır.

Bayan arkadaş telefonları

Özetle ilan ve ilan yanıtlarınız için Bayan arkadaş telefonları kategorisi için site genel kuralları ve toplumsal ahlak kurallarına ek olarak;

  • Saygılı bir dil kullanmak.
  • Tek kelimelik ilanlardan ya da ilan yanıtlarından kaçınmak.
  • Kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmak.
  • Kişi ya da kurumları aşağılayıcı, rencide edici ya da suçlayıcı içeriklerden kaçınmak.

gibi genel kurallara dikkat etmeniz halinde;

  • Saygılı bir dil ile yazılmış ilanlara alacağınız saygılı ve seviyeli yanıtlar almanızı sağlar.
  • Tek kelime ile hiç tanımadığınız birine kendinizi anlatmaya çalışmak herşeyden önce o kişiyi ciddiye almadığınızı ifade ederken sizin hakkınızda kötü bir izlenim bırakmaktan başka bir işe yaramaz.
  • Kötüye kullanılabilecek kimlik bilgilerinizin paylaşımından kaçınmalısınız. Hiç tanımadığınız bir insan ile konuşurken her ne kadar saygıdan taviz verilmemesi gerekse de karşınızdaki kişinin iyi niyetli olduğunu bildiğiniz anlamına gelmez. Bu yalnızca bu site için değil genel olarak karşılıklı etkileşim kurabildiğiniz her web uygulamasında dikkat etmeniz gereken bir noktadır.
  • Kişi ya da kurumlara karşı olan kötü niyetli tutum, buna bağlı içerikler genellikle onaylanmamaktadır. Gözden kaçması halinde genel denetleme ya da şikayetler yolu ile yayından kaldırılmaktadır. Diğer bir durumda bu içeriklere bağlı yaşayabileceğiniz yasal sorunlardır ki asksevgihane.com bu gibi durumlarda paylaşımcının mail adresi, ip adresi ile içerik bilgilerini, bu ip ile yapılan tüm paylaşımlarını yasal kurumlar ile paylaşmaktadır.

şeklinde özetlemeye çalıştığımız kazanımlar elde edersiniz ki bu kazanımların ziyaretçi yani sizlerin faydasına olan kazanımlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dul bayan ariyom evlenmek istiyom ARAYIN

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015