Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Tekirdağ - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Tekirdağ

İyi günler ben Tekirdağ da yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma evleneceğim bir bayan çıkmadı bunun için de evlilik düşünmedim. Hem de kendimi de tam olarak hazır hissetmiyordum. Hem manevi yönden hem de maddi yönden. Peki bana sora bilirsiniz. Bu bayan arkadaş Tekirdağ ilanını neden açtığımı.

Aslında artık bende yalnız olmak istemiyorum ve kendime ait bir yuvam ve ailem olsun istediğimden dolayı artık benim de evlenmek istediğimden dolayı bayan arkadaş Tekirdağ ilanını açmak istedim. Yaşım 32 bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım.Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Çalışıyorum kendi işim var onu işletiyorum. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Ben de artık eve geldiğimde eşimin beni karşılamasını eve geldiğim de sıcak bir gülümse sıcak bir karşılama istiyorum çok büyük bir beklentim yok. Maddi yönden bir sıkıntım yok.Daha önceden de yoktu ancak ben etrafımda çok gördüm. Erken yaşta evleniyorlar işini mesleğini tam olarak bir düzene koymadan evlenen arkadaşlarımı gördüm. Ve daha sonradan aileden anne ve babadan yardım isteyenleri ve ben bu şekilde bir şey istemediğimden dolayı da tam olarak kendimi hazır hissetmeden evlilik düşünmedim. Ancak şimdi kendimi her yönden hazır hissettiğimi düşünüyorum. Ve bunun için en azından aklında evlilik düşüncesi olup da arkadaşlık kurmak ve bu amaçla tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayandan istediğim tek şey evine ailesine düşkün olması eve geldiğimde güler yüz mutlu olmak herkesin istediği şeyler. Eşimin çalışmasını istemem çünkü ihtiyacımız yok ancak kendi isterse de saygı duyar ve onu desteklerim. Yaşı 25-32 arası olan bekar hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş arıyorum. Bayan arkadaş Tekirdağ ilanını açma sebebim biraz da evlendikten sonra Tekirdağ da yaşamak isteyen veya düşünen bayan arkadaş olması benim için daha iyi olur. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015