Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Sohbet - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Sohbet

Merhabalar ben bekar yaşını başını almış bir beyim. Yaşım 42 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var. Ve ikisi de benimle yaşıyor çok büyük olmasalar bile kendi başlarına idare edebiliyorlar en azından tabi onlar evlenene kadar hatta evlendikten sonra bile her zaman yanlarında olacağım çünkü benim için her şey onlar. Benim istediğim şey bayan arkadaş sohbet etmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Aslında uzun zamandır aklımdan idi. Ancak bir türlü kısmet olmadı. Ve bu arkadaşlık sitesini de bulunca bayan arkadaş sohbet etmek istediğim için de bu ilanı açmak benim için çok mantıklı oldu. Açıkçası dürüst olmak gerekirse tekrar evlilik gibi bir düşüncem yok. Bunu şimdiden belirtmek isterim. Benim istediğim arkadaşlık sohbet edecek konuşacağım dertleşebileceğim bir bayan arkadaş bulmak ve onunla arkadaşlık kurmak ve arkadaşlık yapmak için bu ilanı açmak istedim. Artvin de yaşıyorum. İşim gücüm var. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir beyim. Hayatımda aradığım artık sadece arkadaşlık yapacak sohbet edebileceğim bir bayan bulmak tekrar da diyorum evlilik düşünmüyorum. Çünkü tekrar ben en azından evliliğe hazır hissetmiyorum. Şu anlık hayatımda çocuklarımdan başka bir şey olmasını istemiyorum. Ve onlar benim için çok önemli ve çok kıymetlidir. Ve bu yüzden belki benim gibi hisseden ve arayan bir bayan arkadaş vardır diye de buraya ilan açmak istedim.

Bir bayan da aradığım şeyler yaşı en azından benim yaşıma yakın olursa iyi olur. Çünkü dertleşeceğim zaman sohbet edeceğimiz zaman ortak konularımız olsun yada birbirimizi anlayabilelim benim dikkat ettiğim konu bu. Dürüst, saygılı anlayışlı sohbet etmek isteyen ve maddi bir beklentisi olmayan maddi amaçlar için yaklaşmayan bayan arkadaş sohbet etmek ve konuşmak arkadaşlık yapmak istemekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015