Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Sitesi - Dul Bayan Arkadaş

Bayan Arkadaş Sitesi

Bayan Arkadaş Sitesi alt kategorimizde de diğer asksevgihane.com hızlı ilan kategorilerinde de olduğu gibi tüm ilanları kısıtlamasız olarak gürüntüleyebilir, kendi ilanlarınızı oluşturabilir ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz. Sizlerden gelen hızlı ilan alt kategorileri arasında Bayan Arkadaş Sitesi alt kategorisi de eklenmiş olup artık bu ortak ilgi alanınızda arkadaşlık ilanı arayan ziyaretçiler ile bu kategori altında yayınlayacağınız hızlı ilanlar ile kolaylıkla etkileşime girebilirsiniz. Ya da farklı ilgi alanlarınız için ana sayfamızdan arama yaparak size en uygun hızlı ilan kategorisine ulaşabilir bulamadığınız ancak görmek istediğiniz hızlı ilan kategorileri için iletişim sayfamızdan bizlere yeni kategoriler için önerilerde bulunabilirsiniz.

asksevgihane.com genelinde olduğu gibi Bayan Arkadaş Sitesi hızlı ilan kategorimizde de site kuralları geçerli olup her kategori eklenmesinde de olduğu gibi sizlere hatırlatmak istedik. Lütfen sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız site kurallarına bir kez göz atarak mümkün olduğunca kurallara uygun ilanlar ya da ilan yanıtları oluşturmanızı rica ediyoruz. Aksi halde bu ilanlar ya da ilan yanıtları yayına alınmamakta ve hiç bir ziyaretçimize ulaşamamaktadır. Kurallara uygun ilan ve ilan yanıtlarınız hemn yayına alınarak siz aksini isteyinceye dek yayında kalarak sizlere mümkün olduğunca daha fazla sayıda ziyaretçi ile etkileşime girme olanağı sunmaktadır.

Ayrıca Bayan Arkadaş Sitesi alt katgorisinin önerilmesi gibi sizler de asksevigihane.com üzerinde bulunmayan bir hızlı ilan kategorisi için önerilerinizi iletişim sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. Site kurallarına uygun her kategori öneriniz sırada bekleyen hızlı ilanların sayısına göre mümkün olduğunca kısa bir zaman zarfında yayına alınmaktadır. Aksi durumlarda yani kurallara aykırı öneriler değerlendirmeye alınmamaktadır.Yine iletişim sayfamız ile artık yayında olmasını istemediğiniz ilanınız, sakıncalı bulduğunuz bir başkasına ait ilan ya da ilan yanıtı, sakıncalı gördüğünüz hızlı ilan kategorilerini de çekincelerinizi belirterek yine iletişim sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015