Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Sitesi Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Sitesi Arıyorum

Merhabalar ben kendime uygun bir bayan arkadaş sitesi arıyorum. Ve bunun için buraya bu ilanı açmak istedim. Açıkçası hangi siteye bakacağımdan emin değilim. İlk defa bir arkadaşlık sitesine bakıyorum. Bir erkek olarak belki bu ilanı okuyan kişiye saçma gelebilir ama benim için durum bu şekilde.

Benim istediğim üyelik siz ücretsiz bir arkadaşlık sitesi bulmak ve ona katılmak için burada bulunuyorum ve bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Tabi buraya yazmadan önce bir çok arkadaşlık sitesi olduğunu gördüm ancak benim için bana göre uygun bir site bulmakta zorlandım. Ve bu nedenle bayan arkadaş sitesi arıyorum kendime uygun bir bayan arkadaş bulabileceğim bir site arıyorum. Sohbet edebileceğim konuşabileceğim kendime uygun dürüst, samimi, sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan samimiyet ve dürüstlük ve güven bunlar benim için önemli ve aradığım bayan da buna dikkat ederim. Amacım gerçekten arkadaşlık aynı düşüncelere sahip aynı zevklere sahip bir bayan arkadaş bulabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyorum. Yalnız olmak yalnız olmak çok zor. Ve bu durumu benim gibi hisseden benim gibi olan bir bayan arkadaş anlayabilir. Ne hissettiğimi ne düşündüğümü nasıl hissettiğimi ancak benim gibi olan bir bayan anlayabilir. O sebepten ötürü kendimi beni anlayacak beni dinleyecek bir bayan arkadaş bulabilmek için arkadaşlık sitesi fikri istiyorum sizden.İnsanlar bazı şeyler yaşamadan anlamıyor. Hayatı yaşayarak öğreniyoruz. İyisi veya kötüsü ile bir şeyler yaşayarak bir şeyler yaparak öğreniyoruz. Doğru tercihler veya yanlış tercihler de bizim elimizde ve buna göre davranıyoruz. Tabi bütün tercihler yanlış veya doğrular da bizim elimizde.

Ve ben hayatımda bir kez güvendim sevdim ve yanlış tercih yapmışım ve bir daha güvenmek yada güvenebilir miyim bilemiyorum. Ama bunu denemeden bilemem ve bu nedenle en azından burada ya da bayan arkadaş sitesi arıyorum bir arkadaşlık sitesinde bulacağım bayan arkadaşla sohbete ederek arkadaşlık yaparak insanlara olan zayıf güvenim ile ilgili kendimi denemek ve en azından sohbet etmek birbirimizi dinlemek benim için önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015