Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Sitesi Ankara - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Sitesi Ankara

Merhabalar ben ailesi ile birlikte yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım. Sadece bir nişanlandım oda olmadı ve ayrıldık. Evliliğe adım atamadan birbirimizi daha iyi tanıdık ve ayrılmaya karar verdik bazı sebeblerden dolayı. Benim istediğim bayan arkadaş sitesi Ankara ile ilgili bir ilan açmaktı.

Nedeni ne gelince çünkü kendim gibi olan Ankara da yaşayan arkadaşlarla tanışmak konuşmak sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak istemekteyim. Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek üzerine dayalı bir arkadaşlık arıyorum. Bayan arkadaş sitesi Ankara diye açmamın sebebi ise genellikle bayan arkadaş araya kişiler olduğunu düşündüm ve bunun için bu şekilde bir ilan açmak istedim. Evlilik düşüncem yok şu anlık bunu da belirtmek isterim ki kimsenin duyguları ile oynamış gibi olmak istemem. Çünkü insanlara karşı en azından evliliğe karşı inancım gitti. Ve uzun bir zaman düşünmüyorum. Maddi yönden bir sıkıntımız yok.Ailemin de benim de çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Yaşım 29 bekar dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Arkadaş olmak konuşmak dertleşmek benim gibi biraz sosyal çevre edinmek isteyen arkadaşlar arıyorum. Pek bir sosyal hayatım yok. Daha çok iş ve ev arasında bir hayatım var.

İlanımla ilgilenen bayan arkadaş sitesi Ankara içinden kendine bayan arkadaş arayan erkek veya kadın arkadaşlarla tanışmak konuşmak isterim. Amacı arkadaşlık olan dertleşmek sosyalleşmek olan seviyeli bir sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 25-39 arası olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik arkadaş olursa iyi olur. Ankara ve çevresinden olursa da iyi olur. Çünkü burada tanıştıktan sonra eğer arkadaşlığımız ileriye doğru sürerse yüz yüze de tanışmak isterim. Bu nedenden dolayı Ankara ile ilgili ilan açmak istedim.İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015