Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Siteleri Ankara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Siteleri Ankara

İyi günler ben Ankara da yalnız yaşayan bir beyim. Aslında nette bayan arkadaş siteleri Ankara ile ilgili arkadaşlık siteleri bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve benim için çok uygun geldi. Aslında bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut evet. Ancak benim istediğim uzun bekleyişlerin olmadığı ve ciddi olan bir site aradığım için bu site bana uygun geldi.

Herkesin bildiği gibi bazı siteler sadece sohbet amaçlı kuruluyor. Ve sohbet üzerine dayalı oluyor ve oralarda ciddi düşünen kişileri bulamıyoruz. Ve ayrıca uzun vakitler geçirmek gerekiyor. Ve ben de böyle bir şey istemediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 51 bekar bir beyim. Daha önce evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda kendine ait yuva bir düzen bir aile kurdu. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Evlendikten sonra Ankara da yaşamak isterim bunun için bayan arkadaş siteleri Ankara ile ilgili olanlara bakmak istedim. Çünkü Ankara da yaşamak isteyen yaşayan bekar dul bir bayan olursa benim için daha iyi olur. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir beyim. Hayatım da beni anlayan beni dinleyen her anımda yanımda olan destek olacak iyi ve kötü günümde beni anlayan destekleyen yanımda olan bir bayan arkadaş arıyorum. İnsanlar ilk başta tanışmalı ve sonra birbirine uyum sağlayabiliyorsa birbirini anlayabiliyorsa evlilik kararı almalı. Ben de o yüzden ilk başta tanışmak birbirimizi anladığımızı düşünüyorsam birbirimize uyum sağlayabiliyorsak ondan sonra evlilik kararı almak istiyorum. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim.

Bir bayanda aradığım özellikler dürüst, saygılı, samimi olması evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir Çocuğu da olabilir. Benim gibi evlilik düşünen evlilik düşüncesin de olan ve bayan arkadaş siteleri Ankara da yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 45-50 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015