Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Şiirleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Şiirleri

Şiir okumak dinlemek aslında herkesin istediği herkesin düşündüğü veya herkesin hoşlandığı bir durumdur. Bende şiir okumak şiir dinlemek beni çok huzurlu ve mutlu ediyor. Aslında herkesi mutlu eder diye düşünüyorum. Ve beni de mutlu ettiğini düşünüyorum. Dinlendirici sakinleştirici bir özelliği var şiirlerin. Ve kendi yazmayı sevdiğim kadar kendim dinlemeyi de o kadar severim. Bunun için bayan arkadaş şiirleri benim de sevdiğim dinlediğim şiirler var.

Aslında şiirleri daha çok bayanların hoşuna gider dinlemek şiir okumak daha çok bayanların sevdiği bir ilgi alanları arasında. Bende bu ilgi alanlarına ilgi duyduğum için buraya bayan arkadaş şiirleri yazmak istedim. Aslında bu ilanı açma sebebim biraz da çok zaman önce hayatımda ki kadına özel şiirler yazmıştım. Ancak belki hoşuna gitmedi belki de sevmedi bilemem ama pek hoşlanmadı. Ben de ondan sonra bir süre şiir yazmayı bırakmıştım. Ancak şimdi tekrar başladım ve şiir yazmak şiir okumak isterim. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Benim gibi şiire ilgi duyan şiiri seven şiir dinlemeyi kendi adına şiirler yazmayı seven ve her şeyden önemlisi bir kişiye şiir yazmak istiyorsan hayatında sevdiğin değer verdiğin ona şiir yazmaya değer birisi olması gerekiyor. Bu düşünceyle ilgilendiğim benim gibi düşünen benim gibi şiirlerden hoşlanan bir bayan arkadaş arıyorum.

Umarım benim hissettiğim duyguları hisseden biraz da şiirlerden hoşlanan bir bayan arkadaş bulabilirim. Ve ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Değer verecek verdiğin değerin kıymetini bilecek kendini özel hissetmek isteyen ve arkadaş bulmak arkadaş edinmek isteyen biraz olsun sohbet etmek güzel vakit geçirmek isteyen ve bayan arkadaş şiirleri paylaşan ve dinlemesini seven bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015