Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Safranbolu - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Safranbolu

Merhaba ben Karabük Safranbolu da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 33 bekar yalnız yaşayan daha önce evlilik yapmadım. Çünkü hem kendime uygun bir bayan bulamadım hem de kendi düşünceme göre evliliğe hazır değildim. Bunun için de evlenmedim. Ancak tabi şimdi de ilk olarak düşüncem evlilik değil. Ancak birisiyle tanışıp arkadaş olarak bir bayanla tanışmak ve ileriye doğru da olursa ciddi düşünmek istemekteyim.Bunun için de bayan arkadaş Safranbolu ilanını açmak istedim.

Bunun için buraya ilan açmak istiyorum. Dürüst, saygılı, Samimi,kibar,nazik, kültürlü, anlayışlı bakımlı bir beyim. Hayatım boyunca hem dürüst yaşadım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi yönden bir sıkıntı çekmeyen bir beyim. Aileme düşkün ve ailem ile evim ile vakit geçirmesini severim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. İlk başta düşüncem bir bayan arkadaşla tanışmak arkadaşlık kurmak tabi olursa eğer birbirimize uyum sağlayabilirsek ve anlayabilirsek de o zaman evlilik düşüncem de var. Ancak bunun için tabi önce birbirimizi tanımamız anlamamız nelerden hoşlandığımızı yada nelerden hoşlanmadığımızı birbirimizi tanımamız gerekiyor. Ve benim gibi düşünen bir bayan arkadaş Safranbolu yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. Eğer evleneceğim bayanı bulursam da Safranbolu da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim işim ailem her şeyim burada ve bunları bozup da başka bir yerde yaşamak istemem. Bunun için benim gibi düşünen benim gibi evine ailesine bağlı ve en azından şu anlık evlilik düşüncesi olmasa da aklında ileriye doğru evlilik düşüncesi olan bir bayanla tanışmak istemekteyim.

Bir bayan da istediğim şeyler. Dürüst olması, saygılı, samimi, sıcak kanlı güler yüzlü olması. Bekar olması önceliğim arasında ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Aklında ileriye doğru evlilik olan ciddi arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru evlilik düşünen bir bayanla tanışmak isterim. Yaşı 25-33 arası olan evine ailesine düşkün sorumluklarını bilen çalışan ve bayan arkadaş Safranbolu yaşayan veya yaşamak isteyen ve ilk öncelik arkadaşlık olan bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015