Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Ordu - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Ordu

Merhabalar ben Ordu yaşayan bir beyim. Bekar bir beyim.Yaşım 32 daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü hayatımı birleştirebileceğim doğru bayanı bulamadım. İşim düzenli bir gelirim var maddi yönden bir sıkıntı yaşamıyorum. Çok şükür düzenli bir işim ve gelirim var. Arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise kendime bayan arkadaş Ordu yaşayan ve benimle konuşmak isteyen bir arkadaş arıyorum.

Ciddi olan evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen bir bayan arkadaş Ordu da yaşamak isteyen ve evlilik düşünen bir bayan arıyorum. Dürüst, saygılı kibar nazik bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Evlilik düşünen ciddi düşünen bir beyim. Aileme oldukça düşkün bir beyim. Tabi şuan bekar olduğumdan dolayı işten arta kalan zamanlarda arkadaşlarımla buluşur sohbet ederim. Ancak beni daha çok mutlu eden şey ailem ile geçirdiğim vakit ve aktiviteler beni onlar daha çok mutlu ediyor. Daha önce evlilik yapmadığımı söyledim. Hem doğru kişi çıkmadı karşıma hem de ben tam olarak kendimi hazır hissetmiyordum. Ancak şimdi hem maddiyat konusunda hem de kendi açımdan evlenmek benim de artık bir kendi ailem olsun istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile olmak dan mutluluk duyan ve bayan arkadaş Ordu da yaşamak isteyen ve bunu sorun etmeyen bekar veya daha önce evlilik yapmış ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim.Yaşı 25-32 arası olan ciddi evlenmeyi düşünen bayan arkadaş Ordu da yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015