Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Muğla - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Muğla

Ben Muğla da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Aslında tam olarak da yalnız yaşıyorum denmez aileme gidip geliyorum yakın sayılırız ve akşamları kendi evime geliyorum. İşten arta kalan zamanlarımda ailemin yanında olurum onlarla ilgilenmeye çalışırım. Yaşım 30 bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım.Sebebini açıklayacağım ancak açıklamadan önce ciddi bir ilişki düşünen evlenmeyi düşünen bir bey olarak hayatımda bayan arkadaş Muğla yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Şimdi size biraz kendim hayatım hakkında bilgi vermek isterim ki bana yazacak olan bayanlar benim hakkımda biraz olsun bir fikir sahibi olmalarını isterim. Ve ona göre yazmaları hem onlar için hem benim için daha uygun ve iyi olur diye düşünüyorum. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü maddi olarak ve manevi olarak kendimi hazır hissetmiyordum. Hemde evleneceğim doğru kişi çıkmadı karşıma. Bu nedenden dolayı evlilik düşünmedim. Çünkü erken yaşta evlensem ve etrafımda çok var. Tam olarak geçimini eline alamamış ve ailesinin yardımına ihtiyaç duyan arkadaşlar. Ben böyle olmak istemedim. Tabi başım bir şeye sıkışsa ailem bana her zaman destek olur. Ben istemesem de olur. Ancak ben onlara yük olmaktan çok kendi ailemi kendim bakmak kendim başarmak isterim. Ve aileme bakabileceğime inandığım zaman evlilik düşüncesini düşündüm. Daha önceden maddi olarak hazır değildim demiştim. Bunu bir gelir olarak düşünmeyin. Hem iş bakımdan hem gelir bakımdan tam olarak bir güvencem olmadan aile kurmak istemedim. Ancak şuan hem iş hem gelir bakımdan iyi durumdayım ve aileme kimseye muhtaç etmeden bakabilirim.Bunun için de bayan arkadaş Muğla yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Ciddi bir ilişki kurmak isteyen ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş olması evine ailesine düşkün bir bayan olmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 25-30 arası olabilir. Dürüst, saygılı,samimi bir bayan arkadaş arıyorum. Evine ailesine düşkün olması benim için önemlidir. Hayatıma girecek bayanın yada şöyle diyeyim evleneceğim bayanın yada eşimin çalışmasını istemem çünkü ihtiyacımız yok ama kendi isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkasında durup ona destek olurum. İlgilenen ve bayan arkadaş Muğla yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015