Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Maraş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Maraş

Merhabalar bende Kahramanmaraş da yalnız yaşayan bekar bir beyim.Bekar ve yalnız olmaktan sıkıldım ve kendime bir aile kurmak hayatımı ciddi düşünen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bayan arkadaş Maraş ilanını açmak istedim.

Yaşım 46 bekar bir beyim.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da kendisine ait bir yuva aile kurdu bu sene. Ben çalışıyorum maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim.Eşime aileme elimden geldiğince destek olmayı çok severim. Ve ailemin mutluluğu benim mutluluğumdur. Ben ailesi mutlu olunca mutlu olan ailesine evine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Genellikle işim ve evimle uğraşırım. Tabi şuan bekar olduğumdan dolayı evde tek zaman geçirmekten hoşlanmadığım için arkadaşlarımla buluşur sohbet ederim. Ancak bu bekar hayatım için geçerlidir. Evlendikten sonra böyle bir durum olmaz. Çünkü kendimi biliyorum. Evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan bir beyim. Boşa harcayacak zamanım olmadığından dolayı bu arkadaşlık sitesi benim için diğer arkadaşlık sitelerinden daha iyi geldi bana ve buraya bayan arkadaş Maraş ilanını açmak mantıklı olacak diye düşündüm. Ve belki benim gibi tekrar evlilik düşünen mutlu ve huzurlu bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş vardır diye düşündüm. Maraş da yaşamamak isterim. Evlendikten sonra çünkü başka bir yerde tekrar dan bir düzen kurmak istemiyorum. Evim işim ve burada kurulu bir düzenim var.

Bu nedenden dolayı evleneceğim bayan arkadaş Maraş yaşamak istemesi benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir.Yaşı 38-46 arası olan evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, evine ailesine düşkün mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak isteyen ve aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım ciddi düşünen evlilik düşünen bayan arkadaş bulabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015