Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Manisa - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Manisa

Ben Manisa da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım. Çünkü tam olarak kendi istediğim tarzda yada ciddi olabilecek benim açımdan doğru kişi çıktığına inanmadığımdan dolayı evlenmedim. Bunun için artık yalnız olmak istemediğimden dolayı ve evlenmek istediğimden dolayı ciddi düşünen bir bayan arkadaş Manisa yaşayan veya yaşayabilecek olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 38 bekar bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum da denmez ayrı da kalıyorum denmez. Aile apartmanımız var. Ve annemle alt katta ben üst katta kendi evimde yaşıyorum. Tabi gidip geliyorum bir istekleri olduğunda yardımcı olurum. Yada akşamları onlarla vakit geçirir sonra kendi evime çıkarım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Manisa da kendi evim işim var. Maddi yönden herhangi bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Anlayışlı kültürlü bakımlı kendine özenen ailesine evine özenen bir beyim. Benim istediğim ciddi olabilecek evine ailesine düşkün benim gibi dürüst, saygılı, samimi kendine özenen ve evine özenen bir bayan arkadaş Manisa yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce evlilik yapmadığımı söyledim. Çünkü hem maddi olarak kendimi hazır hissetmiyordum. Hemde karşıma doğru kişi çıktığını düşünmedim. Bu nedenden dolayı da evlilik düşüneceğim ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş olmadı hayatımda.Gece hayatım veya kötü bir alışkanlığım yok. Evine aile yapısı bağları kuvvetli olan bir beyim. Evime aileme oldukça düşkün bir beyim. hayatıma girecek bayanda da bunu isterim veya arıyorum.Şunu da belirtmek isterim ki

Bir bayanda istediğim şeyler evine ailesine düşkün olması ve dürüst, saygılı, samimi olması benim için en önemli unsurlardır. Evlenmeyi düşünen ciddi düşünen bir yuva aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. yaşı 30-38 arası olan evlenmiş ayrılmış da olabilir veya hiç evlenmemiş bekar da olabilir. Çocuğu olması da benim açımdan sorun olmaz. Eşim olacak bayan arkadaşın çalışmasını istemem ancak isterse de saygı duyar ve verdiği kararın arkasında dururum.Evlenmeyi düşünen bayan arkadaş Manisa yaşamak isteyen çünkü taşınma başka bir yerde yaşama gibi bir düşüncem yok. Bu nedenden dolayı manisa da yaşamak istemesi benim için önemlidir. Evim işim her şeyim benim Manisada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015