Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Kütahya - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Kütahya

Merhabalar ben Kütahya da yalnız yaşayan bir beyim.Aslında bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve artık bende kendi ilanımı açmak istedim. Bu nedenden dolayı da bayan arkadaş Kütahya ilanını açmak benim için çok mantıklı geldi.

Yaşım 48 bekar bir beyim. Olgun kendine güvenen bakımlı özenli, dürüst, saygılı, samimi kibar ve nazik bir beyim. Eskiden bir evlilik yaptım ancak hem kısa sürdü hem de anlaşamadık ve ayrıldık. O zamandan sonra da evlilik gibi bir düşüncem olmadı tekrardan. Ancak yaşıtlarıma bakıp onların huzurlu mutlu aile ortamlarını gördükçe eve gittiklerin de yüzlerinde ki mutluluğu gördükçe bende tekrar dan evlilik düşüncesi ile doldum. Önceki evliliğim den çocuk sahibi değilim. Dediğim gibi kısa süren bir evlilikti bizimkisi. Maddi gelirim oldukça iyi. Ciddi evlenmeyi düşünen bir bey olarak kendime uygun yaşantıma uygun bir bayan arkadaş Kütahya yaşayan veya yaşayacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Kötü bir alışkanlığım olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Ben de eve geldiğimde yüzü gülen bir eşim olsun ilgilenen bir eşim olsun istediğimden dolayı bu kendime arkadaş arıyorum. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen tekrar dan bir aile kurmak mutluluk huzur arayan bir bayan arkadaş arıyorum.Evlendikten sonra Kütahya da yaşamak isterim başka bir yere taşınmak veya başka bir yerde tekrar dan düzen kurmak istemiyorum. Bunun için Kütahya da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa daha çok iyi olur.

Dürüst, saygılı, bakımlı bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önceden evlilik yapmış ayrılmış ve çocuğu olabilir. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım. Benim istediğim evine ailesine baksın ilgilensin benim için yeterlidir. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Bende eşimle birlikte gezmek vakit geçirmek istiyorum. Tekrar dan evlilik düşüncesi olan yaşı 40-48 arası olan e Kütahya da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur. İlanımla ilgilenen bayan arkadaş Kütahya yaşayan veya yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015