Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Kırıkkale - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Kırıkkale

Merhabalar bir bey olarak yalnız yaşamak oldukça zor olduğu gibi herkes için yalnızlık bence zor olur diye düşünüyorum. Ve bende bu nedenden dolayı hayatımı birleştirebileceği dürüst bir bayan aradığımdan dolayı da bayan arkadaş Kırıkkale ilanı açabileceğim bir arkadaşlık sitesi bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesi de benim için oldukça uygun gözüktü çünkü alt kategorisinde bu ilanı açabileceğim bir yer var diye düşündüm. Ve buraya ilan açmak istedim. Yaşım 55 Kırıkkale de yalnız yaşayan emekli bir beyim. Aynı zamanda küçük bir dükkanım var onu işletiyorum. Dürüst, etrafında saygı gören bir beyim. Evine ailesine bağlı samimi evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven bir beyim.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Uzun zamandır da ayrıyız. Ve artık çocuklar da büyüdü kendi yuvalarını ailelerini kurdukları için bende artık tekrar dan evlilik düşüncesini düşündüm. Bunun için de buraya bayan arkadaş Kırıkkale ilanını açmak istedim. Maddi yönden bir sıkıntım yok.Evlendikten sonra yada şöyle söyleyeyim evleneceğim bayanı bulduktan sonra Kırıkkale de yaşamak isterim. Çünkü farklı bir yerde tekrar düzen kurmak istemiyorum. Bunun için Kırıkkale de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok sevinirim. Benim gibi ciddi olan evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen yalnız olmak istemeyen bir bayan arkadaşa arıyorum.

Bir bayanda istediğim şey dürüstlük saygı sevgi evine ailesine bağlı ilgilenmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 48-55 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Evlenmeyi düşünen artık yalnız olmak istemeyen benim gibi hisseden ve bayan arkadaş Kırıkkale yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015