Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Kayseri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Kayseri

İyi günler ben Kayseri de yalnız yaşayan bir beyim. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Aslında buraya ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Kısmet şimdiye imiş. Bu nedenden dolayı da bayan arkadaş Kayseri ilanını açmak benim için çok mantıklı geldi.

Yaşım 49 bekar yalnız yaşayan çalışan bir beyim. Kayseri de yaşıyorum. Aslında daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve kısa süren bir evliliğim oldu. Ve ondan sonra bir süre hatta baya bir süre hayatıma kimseyi sokmadım. Veya tekrardan evlilik gibi bir düşüncem olmadı. Ancak hayat yalnız gitmiyor. Ve bende hayatımı artık bir düzene sokmak bir aile kurmak istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine bayan arkadaş Kayseri ilanını açmak istedim. Dürüst saygılı, kibar nazik hayatında ki kadına önem ve değer veren bir beyim. Çalışan kendi işi gücü olan bir beyim. Benim için önemli olan evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş ve kayseri de yaşamak isteyen veya çevresinde yaşayan veya kayseri de yaşayan bir bayan olmalı. Çünkü taşınmak yada başka bir yerde yaşamak gibi bir düşüncem yok. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim ve evim her şeyim burada ve bunları bozup da başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Zaten ilanımı da bunun için bu şekilde açmak istedim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Bir bayandır bence aileyi yuvayı yapan o yüzden evine ailesine sahip çıkabilecek benimseyecek aile yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş olmalı. Önceki evliliğimden çocuğu yok kısa sürdüğünü söylemiştim.

Bir bayanda istediğim şey evine ailesine düşkün bir bayan olmalı. Dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı bir bayan arkadaş olmalı. Kayseri de yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olamalı. Yaşı 40-49 arası olabilir. Daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Ve çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Benim tek istediğim evine ailesine düşkün ve aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların bayan arkadaş Kayseri ilanıma cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015