Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Kastamonu - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Kastamonu

Merhabalar ben Kastamonu da yalnız yaşayan bir beyim. Daha önceden evlilik yapmadım. Hem hayatımda ki doğru kişiyi bulamadım. Hem de kendimi hem maddi yönden hem manevi yönden hazır hissetmiyordum. Yaşım 33 bekar bir beyim. Ve artık evlilik istediğim den dolayı da bu arkadaşlık sitesine bayan arkadaş Kastamonu ilanını açmak istedim.

Aslında ailem ile birlikte kalıyorum da denebilir. Ancak kendi evim var tabi işten arta kalan zamanlarda ailemin yanına gidiyorum ve akşamları bir tek eve geliyorum. Bu şekilde günüm geçiyor. evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Benim için aile her şey demektir. Dürüst, saygılı samimi kibar ve nazik bir beyim. Hayatım hem çalışmakla geçti ve bundan biraz olsun bile şikayetçi değilim. Maddi olarak ne kadar sıkıntımız olmasa bile ben kendimi tam olarak iş ve maddiyat konusunda hazır hissetmeden evlilik gibi bir düşünce yoktu aklımda ancak artık zamanı geldiğini düşünüyorum. Ve bu nedenden dolayı da Kastamonu da yaşamak isteyen bayan arkadaş var mı diye yada benim gibi yuva kurmak aile kurmak isteyen bayan arkadaş var mı diye bu arkadaşlık sitesine bayan arkadaş Kastamonu ilanını açmak istedim.

Bir bayanda aradığım şeyler evine ailesine düşkün benim gibi evlilik düşüncesi olan bekar hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş arıyorum. Aile sevgisi bilen aileye evine özenen eşi ile ilgilenen bir bayan arıyorum.Çünkü bir yuvayı yapan dişi kuştur her zaman bir bayan evine ailesine ne kadar düşkün ise o kişinin evi ailesi o kadar huzurlu mutlu olur diye düşünüyorum. Samimi dürüst, saygılı bir bayan arkadaş arıyorum. Kastamonu da yaşamak isteyen veya yaşayan bekar bayan arkadaşları ve bayan arkadaş Kastamonu ilanıma cevap verecek ciddi düşünen bayan arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015