Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Karabük - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Karabük

Merhabalar ben Karabük de yalnız yaşayan bekar bir beyim.Aslında uzun zamandır aklımda idi bir arkadaşlık sitesine ilan açmak ancak bir türlü hem fırsat bulamamıştım hem de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamamıştım. Daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya bayan arkadaş Karabük ilanını açmak istedim.

Yaşım 55 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşanmıştık. Uzun zamandır bekarım. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve oda büyüdü kendisine ait bir yuva aile kurdu. Ve bende yalnızlığımı daha çok hisseder oldum. Çalışıyorum ve aynı zamanda emekliyim. Yeni emekli oldum. Dürüst, etrafında saygı gören güvenilir kibar ve nazik bir beyim. Uzun zamandır bekar hayatı yaşadığımdan dolayı kendi işimi kendim yapıyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok ve buraya ilan açarak ve aradığım şey ise ciddi bir ilişki evleneceğim tekrardan bir yuva kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı da bayan arkadaş Karabük ilanını açmak benim için çok mantıklı oldu. Evine ailesine düşkün ve önem veren bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Artık bu yaştan sonra bir güler yüz bir sıcak yuva aile istiyorum. Bunun için de ciddi düşünen bir bayan arkadaş ve evlenmek isteyen tekrar dan yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş Karabük yaşamak isteyen veya yaşayan bekar bayan arkadaş arıyorum.

Benim istediğim bayan arkadaş ilk başta evlenmek istemeli benim gibi bir yuva kurmak isteyen ciddi düşünen tekrar dan evlilik düşünen bir bayan arkadaş olmalı. Evine ailesine düşkün önem veren kıymet veren bir bayan olmalı. Ve dürüst saygılı samimi bir bayan arkadaş olmalı. Ve ne istediğini bilen ne evlendiğini bilen bir bayan arkadaş olmalı. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bayan arkadaş Karabük yaşayan veya yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015