Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Kahramanmaraş - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Kahramanmaraş

İyi günler ben Kahramanmaraş da yalnız yaşayan bir bayanım.Aslında hayatım da ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verim. Bunun sebebi de yalnız olmak istemiyorum artık bunun için de buraya ilan açma ve bayan arkadaş Kahramanmaraş ilanını açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Yaşım 45 bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı kısmet değilmiş. Ve ayrılmaya karar verdik. Bu evliliğimden iki çocuğum var ikisi de benimle birlikte kalıyor. O kadar küçük değiller ve kendi başlarına da ben iste iken idare edebiliyorlar. Ben artık sıcak bir yuva kurmak isteyen bir aile kurmak isteyen evine ailesine düşkün evine ailesine sahip çıkan bir bayanım. Boş vakitlerim de ailemle çocuklarımla vakit geçirmesini seven bir bayanım. Hayatımda ilk kez artık yalnızlıktan çok bunaldığım için benim de bir ailem bir yuvam olsun istediğimden dolayı bayan arkadaş Kahramanmaraş ilanını açmak istedim. Bunun için de benim için uygun olan bu arkadaşlık sitesi çok uygun gözüktü. Evlendikten sonra da çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bunun gibi tekliflerle gelen beylere kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim beni anlayan dinleyen anlayışlı bir bey arıyorum.

Bir beyde aradığım özellikler hayatını düzene sokmak isteyen bir yuva kurmak aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşı 45-55 arası olan bir bey olan pek maddi olarak bir beklentim yok. Sadece düzenli bir işi ve düzenli bir geliri olması benim için yeterlidir. Dürüst, saygılı, kibar nazik bir bey olması evine ailesine düşkün bir bey olması ve kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir yuva aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Kahramanmaraş ilanını açmak istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Maraş merkez tanışalım 45 177 82 erkan

  2. Aslında hoş kadınsın senden görüşelim.

  3. slm tanısabılırmıyız numaram.

  4. Merhaba ben de yanlızım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015