Mobil Menü:

Bayan Arkadaş İlanları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş İlanları

İyi günler herkese merhabalar ben 52 yaşında bekar bir beyim. Daha önceden bir evlilik yaptım. Ancak eşim çok erken yaşta vefat etti. Ve bu evliliğimden iki çocuğum var. Eşim vefat ettikten sonra ben de kendimi çocuklarıma adadım ve onları yetiştirmeye iyi bir birey yapmaya çalıştım. Çok şükür ki ikisi de büyüdü artık ne kadar yine bana ihtiyaçları olsa da en azından kendi başlarına idare edebiliyorlar. Aslında tekrar dan evlenmeyi düşünmüyordum. Ancak zaman geçtikçe insanın yalnızlığı daha büyüyor ve bende bu sebepten dolayı bayan arkadaş ilanları bakmak istedim.

Ancak benim gibi düşünen veya hisseden en azından ilanlardan anladığım kadarı ile bana göre bir ilan ile karşılaşmadım. Ve bu nedenden dolayı bayan arkadaş ilanları adlı ilanı kendim açmak ve neden baktığımı ne aradığımı söylemek istedim. Emekli kendi işi olan aynı zamanda çalışan bir beyim. Hayatım hem çocuklar için oldu. Ve onları yetiştiğini huzurlu ve mutlu olduklarını gördükçe ben daha çok huzurlu ve mutlu oldum. Hayatımda ilk defa tekrardan evlilik düşüncesiyle oldu. Ve bu nedenden dolayı da aklıma ne gelirse yazmak ve sizi kendim hakkında bilgilendirmek isterim. Burdur da yaşıyorum ve evlendikten sonra da burada yaşamak isterim. Çünkü kurulu bir düzenim işim evim her şeyim burada ve taşınmak başka bir yere yerleşmek gibi bir düşüncem yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok daha çok evi ve ailesinin mutluluğu için çalışan uğraşan bir beyim her zaman öyleydim. Ve bundan sonra da bu şekilde olurum. Maddi yönden bir sıkıntım yok çok şükür ki iyi kötü bir gelirim var. Ve hiç bir zaman bir sıkıntı çekmedi.

Benim istediğim hayatımda beni anlayan evine ailesine düşkün saygılı samimi dürüst bir bayan arkadaş bulmak ve tanışmak isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Burdur da yaşamak istemesi benim için önemlidir. Benim gibi evine ve ailesine düşkün ve ikinci bir şansa inanan hayatında tekrar da evlilik düşünen bir bayan arkadaş ilanları baktım ve benim ilanımla ilgilenen yaşı 45-50 arası olan bayan arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015