Mobil Menü:

Bayan Arkadaş İlan Ver - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş İlan Ver

Aslında bunun için bir sürü arkadaşlık sitesi baktım. Benim için uygun olacak güvenebileceğim kendimi rahat hissedebileceğim bir arkadaşlık sitesi baktım. Ve en sonunda bayan arkadaş ilan ver kendi adıma ilan açabileceğim bir ilan sitesi arıyordum.

Daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi ilanımı açmak kendi bayan arkadaş ilan ver şeklinde ilanımı açmak istedim.Bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak ve amacımı biraz söylemek isterim. Benim yaşım 38 bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Edirne de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 1 çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile mutlu olan ailesi ile mutlu olan bir bayanım. Benim için aile her şey demek aile olmadan bence hiçbir şeyin önemi yok. Benim için de durum böyle. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı istediğim gibi bir aile kuramadım. Ne kadar uğraşırsan uğraş emek harca tek taraflı olunca ve karşıda ki kişi kıymetini bilmeyince bilmiyor. İşte bu nedenden dolayı ayrıldık. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım da yok. Daha çok evi ve çocuğu ile ilgilenen o şekilde mutlu olan bir bayanım. Benim istediğim evine ailesine düşkün ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak istiyorum.

Bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşı 38-46 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İstediği yerde yaşarım benim için yaşadığın yer önemli değil. Yeter ki dürüst, saygılı, aile kurmak istesin ailesine evine kıymet değer veren yanın da olduğum zaman huzur ve mutluluk duyabileceğim bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını istemem ve gece hayatı olmayan evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bayan arkadaş ilan ver ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015