Mobil Menü:

Bayan Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Hayatınızda sizin için önemli ve değer verdiğiniz kıymet verdiğiniz her beyin veya her bayanın hayatında onun için anlamı büyük olan bir kişi vardır diye düşünüyorum. Benim için de önemli olan değer ve kıymet verdiğim kendimden önce onun mutluluğunu düşündüğüm bir bayan arkadaş var. VE onun doğum günü yaklaşıyor. Ve bende onu mutlu etmek istediğimden dolayı ona bayan arkadaş için doğum günü mesajları benim duygu ve düşüncelerimi anlatabilecek mesajlar bakıyordum.

Aslında planı küçük küçük notlar halinde bayan arkadaş için doğum günü mesajları hazırlamak ve ona küçük bir sürpriz yapmak istediğimden dolayı nette bayan arkadaş için güzel ve anlamlı doğum günü mesajlarına veya doğum günü sözlerine baktım. Ancak tam olarak en azından benim duygu ve düşüncelerime hitap eden açıklayan bir söz bulamadım. ve bunun için yardım istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Benim gibi hayatında sevdiği değer verdiği kendinden önce onun mutluluğunu düşünüm küçük şeylerle mutlu etmek isteyen ve güzel sözler bilen arkadaşlardan fikir almak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Herkes gibi bende karşı taraftaki sevdiğim bayanı mutlu etmek ve onu o özel gününde yalnız bırakmak istemediğimden dolayı ve aklımda ki düşünceye göre küçük mesajlar halinde notlar hazırlamak istediğimden dolayı sizden bir sürü güzel sözler doğum günü için sözler bekliyorum.

En azından ben aklıma gelenleri yazdım bu notlara ama bir zamandan sonra hepsi bana göre aynı olmaya başladı. Nette tam olarak bayan arkadaş için doğum günü mesajları bulamadım en azından benim duygumu yansıtacak bir mesaj bulamadım. Bunun için zaten arkadaşlık sitesine bu konu üzerinden bir ilan açmak ve sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum. Umarım yardımcı olacak bayan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015