Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Hediye - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Hediye

İyi günler aslında ben bu bayan arkadaş hediye ilanı fikir almak için oluşturmak istedim.Yaşım 55 bekar çalışan emekli bir beyim. Ve hayatımda değer verdiğim önem verdiğim bir bayan arkadaş var.

VE kendisine gerçekten büyük bir saygı duyuyorum ve dürüstlüğünden dolayı çok önem ve değer veriyorum. Aslında tanışalı 2 buçuk sene oldu ve doğum günü geliyor. Ancak bu doğum günü diğerlerinden farklı olmasını istediğim için ve ne hediye alacağımı bilemediğim için buraya fikir almak ve sizlere tanışmak için bayan arkadaş hediye ne alınır veya ne verilir diye sormak istedim. Belki hayatında benim gibi değer veren önem veren bir bayan arkadaşı olan beyler ve ya bayanlar bilebilir onu mutlu edecek kendisini özel hissettirecek benim ona olan duygu ve düşüncelerimi açıklayacak bir hediye vermek istiyorum. Aslında küçük şeylerden bile mutlu olan bir bayan. Baktın mı gözlerinin içi gülüyor. VE benim için çok önemli ve çok değer verdiğim bir bayan arkadaş. Bu sebepten ötürü onu gerçekten özel hissettirecek hayatında kendisini değerli hissettirecek bir hediye bulmam veya vermem lazım en azından ben bu şekilde hissediyorum ve bu şekilde bir şey vermek istiyorum. Bu nedenden dolayı fikir istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi açıklamak istedim.

Bu ilanımla ilgilenen ve fikir vermek isteyecek bayanların ve beylerin cevaplarını bekliyorum. Benim aklıma fikirler geldi ancak bunlar benim için çok sıradan gibi oldu. Ve doğum gününe de az bir zaman kaldı ve gerçekten ona kendisini değerli ve önemli hissettire bileceğim bir hediye vermek istiyorum. Umarım bayan arkadaş hediye ne alınır veya ne verilir hakkında ilanımla ilgilenen ve fikir vermek isteyen arkadaşlar olur diye umuyorum.Ona güzel sözler göndermeyi her sabah başında telefonu her açtığında ilk karşısında gördüğü mesaj benim ki olmasını her şeyi yaptım. Ve bu sefer daha değişik daha güzel bir şey yapmak istiyorum ve gerçekten acil olarak fikirlere ihtiyacım var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015