Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Hatay - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Hatay

Ben 55 yaşında bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı uzun bir süreden sonra anlaşamadık ve ayrıldık. 5 senedir bekar yaşıyorum.3 Çocuğum var ve hepsi de kendilerine ait bir düzen aile kurdular. Ben de bu neden den dolayı tekrar hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş Hatay da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Bu sebepten ötürü bu arkadaşlık sitesine bayan arkadaş Hatay ilanını açmak ve bende kendi şansımı denemek istedim. Ve umarım da gerçekten birbirimizi anladığımız ortak düşüncelere sahip hayata bakış açımız aynı olan bir arkadaş bulup onunla tanışabilir ve evlilik düşünebilirim diye umut ediyorum. Dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir beyim. Etrafımda saygı gören bir beyim. Çalışıyorum kendime ait bir resturantım var aynı zamanda emekliyim. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Hatay da yaşamak isterim. Çünkü başka bir yere taşınmak veya gitmek istemem. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve evim işim var. Bunları bozup başka bir yerde tekrardan başlamak istemem. Bu nedenden dolayı düzenimi bozmak istemiyorum. Bunu söylemek isterim ki daha sonradan anlaşamazlık olmasın. Bunu bilerek yazan bayan arkadaşlar olsun isterim. Evime aileme düşkün bir beydirim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım gibi bir alışkanlıklarım yoktur. Eviyle eşi ile ilgilenemesini seven bir beyim. Çok bunaldığım zamanlar yada bir şeye bozulduğum zamanlar kendimi mutfağa atarım ve yemek yaparım. Severim de yemek yapmasını. Eşimin benim yemeklerimden yemeklerimden yemesini isterim.

İlanımla ilgilenen bayanların bayan arkadaş Hatay yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven vakit geçirmesini seven bir bayan arıyorum. Yaşı 45-55 arası olabilir. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de kararına destek olur ve saygı duyarım. İlanımla ilgilenen ciddi düşünen tanışmak isteyen evlilik düşünen bayan arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015